-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
IP65 het Ontdekken van Bluetooth PIR Motion Sensor Intelligent Movement
| Werkspanning: | 120-240VAC 50/60Hz; 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | ≤1.5w |
| Montagehoogte: | Max.15m/49.2ft |
| Detectiebereik: | Max.16M/52.48ft |
| Werktemperatuur: | -35°C ~ +55°C |
De draadloze Sensor van Dimmable HF UL 30 Graad de Hoek van de 150 Graadopsporing
| Functie: | Het verduisteren functie |
|---|---|
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
Het waterdichte Kleine van de de Sensorlange afstand van de Microgolfbeweging Innovatieve Ontwerp
| Werkend voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Omschakelingscapaciteit: | Max.3.0A@120Vac, Max.2.0A@277Vac |
| Greeptijd: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Reservemacht: | <1w> |
5.8GHz de Inbezitnemingssensor van hoge Frequentiedimmable voor UFO het LEIDENE Licht van Highbay
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.15m/49.2ft |
| Detectiebereik: | Max.ø16m/52.48ft |
| Apperancekleur: | Wit of zwart |
| Werkspanning: | 120-277Vac, 50/60Hz |
De binnen van de de Sensorafstandsbediening van de Microgolfbeweging Microgolf Pir Detector
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac; max.2.0A@277Vac |
| Functie: | Afstandsbediening |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.4.5m |
van de de Microgolfbewegingssensor van 120V 240VAC de Bestuurder Remote Control Setting
| LED-driver: | 20W geïsoleerde LED-driver |
|---|---|
| Certificaat: | CE SAA |
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Invoervermogen: | 25W (max.) |
| Invoerstroom: | 0.4A max. |
Lichte de Bewegingssensorafstandsbediening die van Schakelaarsdimmable voor paneellicht geschikt plaatsen
| Productnaam: | de sensor van microgolfmition |
|---|---|
| Toepassing: | geleid paneellicht |
| garantie: | 5 jaar |
| Controle: | Afstandsbediening het plaatsen |
| Opzettende hoogte: | Max.6m (opgezet plafond); Max.3m (opgezette muur) |
Van de de Bewegingssensor van de Detechablemicrogolf Gemakkelijke Assemblage 4 Pool-Pers in Terminal
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Montagehoogte: | 20,5-4,5 m ((plafond gemonteerd) |
| Detectiebereik: | Max.ø12m ((plafond gemonteerd) |
| Levensduur: | 50,000 uur |
0-10V de verduisterende Sensor van de Functiemicrogolf met Losgemaakt Ontwerp
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Ontwerp: | Losgemaakt met mainbody en sensorhoofd |
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| Controle: | Afstandsbediening/ONDERDOMPELINGSschakelaars |
| Verpakking Details: | Ingepakt die in Bellenzak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepakt |
UL FCC RoHS Goedgekeurde Verduisterende Bewegingssensor voor Verlichtingscontrole
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Werkspanning: | 120-277 VAC 50/60Hz |
| Stand-by-vermogen: | < 1W |
| Detectiegebied: | 10%50%75%100% |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |

