-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Binnen Lichte de Bewegingssensor LEIDENE van Microgolfdimmable Lineaire Highbay voor Oppervlaktesteun
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz OF 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Functie: | ON/OFF-functie, dimming van 1 tot 10 V en afstandsbediening |
| Garantie: | 5 jaar |
| Kleur: | Wit en zwart ((versie B alleen zwart) |
Binnenmicrogolf5.8ghz DALI Motion Sensor Dimmable Planar Antenne
| Montagehoogte: | Max 8m/26.24ft |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | Minder dan of gelijk aan 1w |
| Inlaatspanning: | 120-240VAC 50Hz/60Hz |
| Kleur: | Wit met een platte antenne |
| Functie: | 1-10v dimming/aan/uit |
De afzonderlijke Bewegingssensor van de Ontwerp0.3mw Microgolf voor LEIDENE Veiligheidslichten
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Functie: | aan/uit + dimming |
| Interfaces: | 6-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L??, 1-10v + 1-10v) voor 0,75- 1,5 mm 2 kabel |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
6 de schakelaar codeert het Plaatsen 5.8G Dimmable Bewegingssensor voor Plafondlicht
| Gebruik: | plafondlamp, cirkellamp |
|---|---|
| Theorie: | Beginsel van het Doppler-effect |
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
| Detectiebereik: | Radius, 3-6m/9.84-19.68ft (plafond gemonteerd) |
| HF-systeem: | 5.8g |
Rond Dimmable-van de Motiedetacted van de Bewegingssensor5.8ghz Microgolf Geschikt het Comité Licht
| Inputvoltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | Ce RoHS TUV RODE SAA |
| Verschijning: | Uiterst dunne witte ronde |
| Functie: | ON/OFF functie、 het verduisteren fuction en afstandsbediening |
| Garantie: | 5 jaar |
Brede de Afstandsbedieningbewegingssensor van het Opsporingsgebied voor Plafondlicht
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm 2-kabel |
| Grootte van de installatie: | 80.2X36.6X23mm |
| Leven: | 50000 uur |
5.8GHz de Detectorsensor Dimmable van de microgolfmotie voor Binnenstadion
| Functie: | Master-slave groeperingsfunctie |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Montagehoogte: | Max.12m/39.36ft ((plafond gemonteerd) |
| Afstand van detectie: | De diameter is maximaal 14m/45.92ft. |
| Werkspanning: | 120~277VAC 50/60Hz |
Ontwerp van de de Lichtsensor Vlakantenne van de afstandsbediening het Kleine 120VAC Microgolf
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Verschijningsontwerp: | Planar antenne ontwerp |
| Montagehoogte: | Max.2-5m/6.56-16.40ft |
| Detectiebereik: | Max.ø12m/39.37ft |
| Apperancekleur: | Wit |
50 60Hz-de Frequentie van de de Schakelaarbewegingssensor 120VAC 5.8GHz van de Verlichtingscontrole
| Werkspanning: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm 2-kabel |
| Ontwerp: | Supercompact ontwerp |
| Warrnty: | 5 jaar |
| Levensduur: | 50,000 uur |
De slimme Sensor 120-277V AC van de Microgolfbeweging stelde 50 60Hz-Frequentie in werking
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Stand-by-vermogen: | ≤1W |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafond gemonteerd),Max.3m ((wand gemonteerd) |
| Detectiebereik: | Max.14m ((plafond gemonteerd),Max.10m ((wand gemonteerd) |

