-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Muur Opgezet van van de de Microgolfbeweging van de Schakelaarsensor de Detectorshoog rendement
| Werkend Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Omschakelingscapaciteit: | Max.3.0A@120Vac, Max.2.0A@277Vac |
| Greeptijd: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
De aan-uit- Bewegingssensor van de Controle Afneembare Microgolf met Ce-Goedkeuring 5 Jaar Garantie
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm2 kabel |
IP20 daglichtbewegingssensor VAN Waaier van de Schakelaar de Facultatieve Opsporing
| Inlaatspanning: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | UL FCC RoHS |
| Montagehoogte: | Max. 12m |
| Functie: | Aan/uit sensor |
| Schakelcapaciteit: | Max3.0A@120vac;Max2.0A@277vac |
Losgemaakte 0.3mW Automatisch van Lichtsensorafstandsbediening het Plaatsen
| Inputvoltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | CE ROHS |
| Mircowavemacht: | <0> |
| Functie: | ON/OFF Sensor |
| Opzettende hoogte: | Max. 6M |
120VAC plafond Opgezette Bewegingssensormicrogolf met Onderdompelingsschakelaar
| Werkspanning: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Functie: | Aan/uit |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor kabel van 1,5 mm2 |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
de Bewegingssensor van 120V 277V VAN Schakelaar voor Licht van het Plafond het Tribewijs
| Werkspanning: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Functie: | Aan/uit |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor kabel van 1,5 mm2 |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
De Bewegingssensor 120-277VAC Rod Antenna With van de afstandsbedieningmicrogolf 5 Jaar Garantie
| Inlaatspanning: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A,120VAC; max.2.0A,277VAC |
| Greeptijd: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/uitgeschakeld |
5.8GHz compacte Bewegingssensor VAN Schakelaar voor Plafondlicht
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm 2-kabel |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafond gemonteerd),Max.3m ((wand gemonteerd) |
| Detectiebereik: | Max.ø14m ((plafondmontage),Max.10m ((wandmontage) |
Maak de Veiligheidssensoren 120 van de Ontwerpmicrogolf los - 277V door Ver Controlemechanisme wordt gecontroleerd dat
| Werkend Voltage: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Opzettende hoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Functie: | ON/OFF |
| Interfaces: | 4-pool pluggable klemterminal (L, N, N, L) voor 1.5mm2-kabel |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
Het Automatische Licht van de ONDERDOMPELINGSschakelaar van Milieuvriendelijke Bewegingssensor
| Functie: | Aan- en uitschakelsensor |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Ontwerp: | Compact ontwerp |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafond gemonteerd),Max.3m ((wand gemonteerd) |
| Detectiebereik: | Max.ø14m ((plafondmontage),Max.10m ((wandmontage) |

