-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Van de het Certificaatonderdompeling van Ce RoHS het tri-Bewijs Lichte Inrichting van Swith Compact Design For Ceiling
| Werkspanning: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Stand-by-vermogen: | <0> |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm 2-kabel |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafondmontage);Max.3m ((wandmontage) |
Plafond van de de Baaibewegingssensor van het Triproofufo het Hoge Opgezet voor Verlichtingscontrole
| Schakelcapaciteit: | Max.3.0A@120Vac,50/60Hz;max.2.0A@277Vac,50/60Hz |
|---|---|
| Installatie: | 4 verschillende ontwerpen voor verschillende toepassingen |
| Werkspanning: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
| Functie: | ON/OFF, kan dimmen |
| Certificaat: | CE UL FCC RED |
De Controle die van de ONDERDOMPELINGSschakelaar UL-Detector van de Sensor de Waterdichte Motie verduisteren
| Schakelcapaciteit: | Max.3.0A@120Vac,50/60Hz;max.2.0A@277Vac,50/60Hz |
|---|---|
| Installatie: | 4 verschillende ontwerpen voor verschillende toepassingen |
| Beheerslijn: | Zwarte L in, witte N, rode L' uit. |
| Stand-by-vermogen: | ≤1W |
| Functie: | In- en uitschakelversie |
Microgolf IP20 DALI Motion Sensor Operating Voltage 120V 277VAC
| Werkspanning: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max.3.0A@120Vac,50/60Hz; max.2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Controlemethode: | Aan/uit / 1-10V Dimming |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Certificaat: | CE |
Het Voltage van de de Bewegingssensor120vac 277VAC Input van Dimmable van de verlichtingsinbezitneming
| Inlaatspanning: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | Minder dan of gelijk aan 1w |
| Functie: | 1-10v dimming/aan/uit/afstandsbediening |
| Garantie: | 5 jaar |
| Werktemperatuur: | -30°C~+70°C |
Werkende Voltage van de Dimmable het Plafond Opgezette Bewegingssensor 120VAC 277VAC
| Inlaatspanning: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Kleur: | Witte uitstraling met gescheiden hoofd |
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac; max.2.0A@277Vac |
| Garantie: | 5 jaar |
| Montagehoogte: | Max 2,5-6m/8,2-19,68ft |
Het losgemaakte de Bewegingssensorafstandsbediening van de Microgolf Hoge Baai Plaatsen
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max.3.0A@120Vac,50/60Hz; max.2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Montagehoogte: | 8-15m / 26.25-49.2ft |
| Werktemperatuur: | -30°C~+70°C |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
120VAC 277VAC IP20 6m Binnenbewegingssensor voor Bureaugang
| Dimmen controle: | Dimming + ON/OFF functie |
|---|---|
| Werkspanning: | 120-277VAC 50/60Hz |
| Stand-by-vermogen: | < 1W |
| Montagehoogte: | Max.6m |
| Werktemperatuur: | -20℃ ~ +55℃ |
De witte Sensor van Dimmable van de Dekkingsmicrogolf voor Bureau Commerciële Verlichting
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm 2-kabel |
| Functie: | Aan- en uitschakelsensor |
| Ontwerp: | Compact ontwerp |
Het verduisteren 5.8GHz de LEIDENE Veiligheid steekt Sensorhd402v Binnenbewegingssensor aan
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Functie: | aan/uit + dimming |
| Interfaces: | 7-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L ̇,1-10v +,1-10v-,SNYC) voor 0,75- 1,5 mm 2 kabel |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |

