-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Industriële Gebruiksul Sensor voor Highbay-Licht met Aluminiumschaduw
| Kleur: | Wit of zwart |
|---|---|
| Type A: | Voor Highbay licht met aluminium schaduw |
| Type B: | Voor plafondmontage |
| Type C: | Voor UFO Highbay licht |
| Type D: | Voor lineair licht |
De kleine Sensor van de ONDERDOMPELINGSswicth van Groottehighbay met de Certificatie van UL en FCC
| Kleur: | wit |
|---|---|
| IP: | 20 |
| Installatie: | Highbay |
| Grootte: | Uiterst klein |
| Verpakking Details: | Ingepakt in Individueel die vakje, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt i |
Vrijstaande, dimbare sensor met UL- en FCC-certificering
| Verpakking Details: | Ingepakt in Individueel die vakje, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt i |
|---|---|
| Levertijd: | Standaardmodellen binnen 3 Weken |
| Betalingscondities: | D/A, D/P, T/T |
| Levering vermogen: | 1-10pcs Steekproeven binnen 2-3 Dagen; Bulkorder binnen 28 Dagen |
| : |
De Baaible Bewegingssensor van HD409VRH Hign met Dimmable-Functie Sterke IP Classificatie
| Kleur: | Wit en Zwarte |
|---|---|
| IP: | 65 |
| Functie: | Dimmable |
| Controle: | Bluetooth en Ver |
| Verpakking Details: | Ingepakt in Individueel die vakje, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt i |
Verduisterende de Opsporingswaaier van Functiepir microwave motion sensor long
| Greeptijd: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | < 1W |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| IP-classificatie: | IP20 |
Kleine Bewegingsdetectors voor Verlichtingscontrole, Binnenlandse Motiedetector
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
| Stand-by-vermogen: | <1,5 W |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Werktemperatuur: | -20°C~+55°C |

