-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
De witte Bewegingssensor van de Dekkings Openluchtmicrogolf met 150° Opsporingshoek
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Microgolffrequentie: | 5.8 GHz ± 75 MHz |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
| Grootte: | 80.2*36.6*23 mm |
De Bewegingssensorafstandsbediening van Dimmable van de ONDERDOMPELINGSschakelaar voor Hoog Baailicht
| Inputvoltage: | 120~240VAC 50/60Hz OF 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | UL FCC TUV SAA Ce RODE RoHS |
| Functie: | Het verduisteren functie, ONDERDOMPELINGSschakelaar en afstandsbediening |
| Garantie: | 5 jaar |
| Kleur: | Wit en zwart (slechts zwarte versie B) |
Van de de Sensoronderdompeling van de plafond Lichte Inrichting de schakelaar120vac In werking gestelde 5.8GHz Frequentie
| Werkspanning: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Stand-by-vermogen: | <0> |
| Functie: | In- en uitschakelregeling |
| IP-classificatie: | IP20 |
120-277 van de de Microgolfschakelaar van V AC van de de Inbezitnemingssensor de Commerciële Hoge Gevoeligheid
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Stand-by-vermogen: | ≤1W |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
UL FCC 1V 10V Dimmable de Schakelaar van de de Antenneonderdompeling van de Bewegingssensorontwerper
| Inlaatspanning: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | Minder dan of gelijk aan 1w |
| Grootte: | 103*45*31 mm |
| Garantie: | 5 jaar |
| Werktemperatuur: | -20°C~+55°C |
5.8GHz van de de Inbezitnemingssensor van microgolfdimmable de Witte Lineaire Verschijning
| Inlaatspanning: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | Minder dan of gelijk aan 1w |
| Grootte: | 162.6*32.4*31.3mm |
| Garantie: | 5 jaar |
| Werktemperatuur: | -20°C~+55°C |
Plastic Plafond Licht Type van de Dekkings5.8g Dimmable Bewegingssensor
| Tipe van de post: | plafondlicht |
|---|---|
| Inlaatspanning ((V): | AC 120-277 |
| Werktijd ((Uur): | 50000 uur |
| Werktemperatuur ((°C): | -20°C~+60°C |
| Toepassing: | Parkeerplaats, onderweg, gang, trap. |
het Voltage van de de Bewegingssensor120-277vac Input van 1-10V Dimmable Rod Antenna Easy Installation
| Inlaatspanning: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | Minder dan of gelijk aan 1w |
| Grootte: | 162.6*32.4*36.1mm |
| Garantie: | 5 jaar |
| Werktemperatuur: | -20°C~+55°C |
IP20 van de de Schakelaarsensor van de temperatuuronderdompeling van de de Opsporingsafstand Lange de Versie5.8ghz Frequentie
| Productnaam: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
| Ontwerp: | Compact ontwerp |
| IP-classificatie: | IP20 |
Van de de Opsporingssensor van de Dimmable5.8ghz Motie Binnenlandse de Zaal Bewegingssensor
| Naam van het product: | Mikrogolfmissiesensor |
|---|---|
| Werkspanning: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 6-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L??, 1-10v + 1-10v) voor 0,75-1,5 mm2 kabel |
| Werktemperatuur: | -20°C~+55°C |

