-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Microgolfip20 0.5W Bewegingssensor VAN Ontwerp van de Schakelaar het Zuilvormige Antenne
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
| Stand-by-vermogen: | <0> |
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.4.5m ((plafond);Max.3m ((wand) |
| Detectiebereik: | Max.ø12m ((plafondmontage);Max.10m ((wandmontage) |
Industriële Dimmable-Bewegingssensor 4 Pool-Pers - in Terminal voor Meeste Luminaires
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm 2-kabel |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Certificaat: | cULus, FCC |
Plafond Lichte 120V 277VAC Bewegingssensor VAN Schakelaar Compact Ontwerp
| Werkend Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Omschakelingscapaciteit: | Max.3.0A@120Vac, Max.2.0A@277Vac |
| Greeptijd: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
De Microgolfbewegingssensor Rod Antenna Type van 220VAC 240VAC 50Hz 60Hz
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Verschijningsontwerp: | Ontwerp van de staafantenne |
| Montagehoogte: | Max.4m/13.12ft |
| Detectiebereik: | Max.ø12m/39.36ft |
| Apperancekleur: | Wit |
Ronde Plafond Lichte Bewegingssensor VAN Schakelaar Innovatief Ontwerp
| Werkspanning: | 120~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave-energie: | <1mw> |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm2 kabel |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafond gemonteerd);Max.3m ((wand gemonteerd) |
Ce keurde Super 120VAC-van de de Sensoronderdompeling van de Microgolfbeweging de Schakelaarcontrole goed
| Werkspanning: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Stand-by-vermogen: | <0> |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm 2-kabel |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafondmontage);Max.3m ((wandmontage) |
Van de Microgolfpir sensor van Rod Antenna 120VAC 277VAC Ce Gediplomeerde RoHS
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/20%/30%/50%c |
|---|---|
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Stand-by-vermogen: | < 1W |
| IP-classificatie: | IP20 |
De compacte Sensor van de Ontwerp120vac Microgolf voor het Licht van Plafondtriproof
| Werkspanning: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Stand-by-vermogen: | <0> |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm 2-kabel |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafondmontage);Max.3m ((wandmontage) |
Energie - de Bewegingssensor van de besparingsmicrogolf met Flexibele 150° Opsporingshoek
| Omschakelingscapaciteit: | Max.3.0A@120Vac, Max.2.0A@277Vac |
|---|---|
| Reservemacht: | <1w> |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Interfaces: | 4-pool pluggable klemterminal (L, N, N, L) voor 0.75-1.5mm2-kabel |
| Opzettende hoogte: | Max.6m (opgezet plafond); Max.3m (opgezette muur) |
IP20 losgemaakte DALI Multi Sensor On Off-Schakelaar de Tijd van het 50000 Urenleven
| Werkspanning: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Controlemethode: | Aan/uit / 1-10V Dimming |
| Certificaat: | CE |
| IP-classificatie: | IP20 |
| Montagehoogte: | Max.6m |

