-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Brede Druk 120VAC 60Hz VAN de Motie Compacte Grootte van de Sensorcontrole
| Spanning: | 120VAC 60Hz |
|---|---|
| Controlemodus: | Aan/uit |
| Type verbinding: | Amfenolconnector (L,N,N,L') |
| Schakelcapaciteit: | 300W ((impedantiebelasting),100W ((capaciteitsbelasting) |
| Montagehoogte: | 2-5 m (aangebracht op het plafond) |
Compact Licht van Sensorstraal 9,84 - 19.68ft Opgezette het Plafond van de Opsporingswaaier
| Werkspanning: | 120VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Stand-by-vermogen: | < 0,5 mW |
| Montagehoogte: | 2.5-5m/8.2-16.4ft (plafond gemonteerd) |
Het Licht van de daglichtwijze van Sensor voor het Comité van Plafondtriproof Licht
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac; max.2.0A@277Vac |
| Stand-by-vermogen: | <0> |
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.4.5m ((plafond);Max.3m ((wand) |
| Detectiebereik: | Max.ø12m ((plafondmontage);Max.10m ((wandmontage) |
IP20 licht van van de de Sensor de Vlakantenne van het Sensordaglicht Compacte Grootte voor Comité Licht
| Inlaatspanning: | 220~240VAC/120-277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Stand-by-vermogen: | ≤1W |
| Greeptijd: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Grootte: | 730,6 mm in diameter |
HD401S 120V 277V AC van Schakelaarsensor voor Plafondlicht
| Inlaatspanning: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | UL FCC RoHS |
| Schakelcapaciteit: | Max3.0A@120vac;Max2.0A@277vac |
| Functie: | Aan/uit sensor |
| Garantie: | 5 jaar |
120VAC gewerkt VAN Schakelaarsensor voor het Licht van Plafondtriproof
| Werkspanning: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Stand-by-vermogen: | < 0,7 W |
| Detectiegebied: | 50%/100% |
| Greeptijd: | 5s/60s/5min/10min |
ON/OFF Bewegingssensor 120VAC van de Controlemicrogolf voor Plafond/Triproof-Licht in werking dat wordt gesteld dat
| Werkspanning: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Functie: | Aan- en uitschakelsensor |
| Montagehoogte: | 20,5-4,5 m ((plafond gemonteerd) |
| Detectiebereik: | Max.ø12m ((plafond gemonteerd) |
Witte Kleur van Schakelaarsensor 30° - 150° Brede Opsporingshoek met Eenvoudige Structuur
| Werkspanning: | 120-240 VAC 50/60Hz;120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Functie: | Aan/uit |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor kabel van 1,5 mm2 |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
Ce van het Compacte Ontwerp 120-277VAC van de Schakelaarsensor voor Plafondlicht dat wordt goedgekeurd
| Werkend Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Omschakelingscapaciteit: | Max.3.0A@120Vac, Max.2.0A@277Vac |
| Greeptijd: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
Afstandsbediening die Schakelaarsensor Zuilvormig Antenneontwerp veroorzaken
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac; max.2.0A@277Vac |
| Stand-by-vermogen: | <0> |
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.4.5m ((plafond);Max.3m ((wand) |
| Detectiebereik: | Max.ø12m ((plafondmontage);Max.10m ((wandmontage) |

