-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
De Bewegingssensor van Dimmable van de microgolfbeweging Klein met SYNCHRONISATIEinterface
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Werkspanning: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Stand-by-vermogen: | < 1W |
| IP-classificatie: | IP20 |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
Tribune door de Bewegingssensor Dimmable van de Machts1w Microgolf voor Tribewijslicht
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Goedkeuring: | UL RoHS FCC |
| Werktemperatuur: | -20°C~+55°C |
| Detectiegebied: | 10%/50%/75%/100% |
| IP-classificatie: | IP 20 |
Van de de Bewegingssensoronderdompeling van de machts0.3mw Microgolf de Schakelaar Plaatsende Controle
| Werkspanning: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Detectiegebied: | 10%/50%/75%/100% |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
| IP-classificatie: | IP20 |
Dimmable door 1-10V de Sensor Dubbele PD van de Microgolfbeweging voor Comité Lichte Fotocelvooruitgang
| Productnaam: | de sensor van microgolfmition |
|---|---|
| Toepassing: | triproof/plafondlicht |
| Garantie: | 5 jaar |
| Controle: | Afstandsbediening het plaatsen |
| Opzettende hoogte: | Max.6m (opgezet plafond); Max.3m (opgezette muur) |
IP20 de Inbezitnemingssensor van de ONDERDOMPELINGSschakelaar voor het Parkeren Lihgt van de Pakhuisauto
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20°C~+55°C |
| Functie: | aan/uit+dimmingfunctie |
| IP-classificatie: | IP20 |
| Garantie: | 5 jaar |
ONDERDOMPELINGSschakelaar het Plaatsen de Bewegingssensor van Controledimmable Hoge Frequentie 5.8GHz
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Detectiegebied: | 10%/50%/75%/100% |
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/20%/30%/50% |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Levensduur: | 50000 uur |
De muur zette Openlucht Regelbaar de Opsporingsgebied van de Microgolfsensor via ONDERDOMPELINGSschakelaar op
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm 2-kabel |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
De Detector van de de Microgolfbeweging van de hoge Frequentie5.8ghz BLE Bewegingssensor
| Apperancekleur: | Wit of zwart |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.15m/49.2ft |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
| Detectiebereik: | Max.ø16m/52.48ft |
| Werkspanning: | Amerikaanse versie:120-277VAC,Europese versie:12-240VAC |
Van de de Microgolfbewegingssensor van Bluetooth Highbay de Hoofdslaaf Control 120-277VAC
| Werkspanning: | 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.12m/39.36ft |
| Beheersinstelling: | HAISEN APP |
| IP-classificatie: | IP20 |
| Verpakking Details: | Ingepakt die in Bellenzak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepakt |
De Classificatie van de de Bewegingsdetector IP20 van de Dimmable120vac 277VAC Microgolf
| Detectiegebied: | 10%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |

