-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Van de de schakelaarinbezitneming van de Dimmablegelijkstroom microgolf de sensorafstandsbediening het Plaatsen
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.2.5-4m/8.2-13.12ft |
|---|---|
| Detectiebereik: | (Radius) 2-4m/6.56-13.12ft |
| Controle: | Afstandsbediening |
| Ontwerp: | Compact ontwerp |
| Levensduur: | 50000 uur |
Tri - Bewijs Lichte HOOFDbestuurder Sensor Movement Detectors voor Verlichtingscontrole
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Functie: | LED-afstembare bestuurdersensor |
| Detectiebereik: | Max.ø14m/45.92ft |
| Leegladspanning: | ≤ 63 V gelijkstroom |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/uitgeschakeld |
12V van de het Lage Voltagefotocel van gelijkstroom de Helderheid van de het Daglichtsensor het Controleren
| Kleur: | Wit of zwart |
|---|---|
| Controle: | Afstandsbediening |
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| Max Height: | 15 m |
| IP-klasse: | IP65 |
Geïsoleerde Oplossings36w HOOFDdieBestuurder Sensor 220-240VAC met Batterijpak in werking wordt gesteld
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Functie: | Afstembare LED-driversensor |
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Levensduur: | 50000 uur |
220-240V AC stelde Hoge Frequentie5.8ghz HOOFDbestuurder Sensor in werking
| Opzettende hoogte: | Max.6m/19.68ft |
|---|---|
| Productnaam: | microgolfbewegingssensor |
| Detectiebereik: | Max.ø14m/45.92ft |
| Goedkeuring: | HET ROOD VAN CE TUV |
| Installatie: | Geïnstalleerde binnenlampen |
15M Highbay UL Sensor HD406VRH Geschikt voor UFO Met Aan/Uit Functie
| Kleur: | Wit/Zwarte |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Functie: | ON/OFF |
| Controle: | Remote/DIP schakelaar |
| Verpakking Details: | Ingepakt in Individueel die vakje, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt i |
van van hoofd 20V 60VDC de Sensor van de de Verlichtingsinbezitneming Bestuurderssensor microwave 1mW
| Werkende Stroom: | 1A (maximaal) |
|---|---|
| Microwave-energie: | <1mw> |
| Werkspanning: | 20-60Vdc |
| Functie: | Het verduisteren functie |
| Controle: | Afstandsbediening |
Hd07vr-phb-1 UL-Functie de Certificatie van PIR Sensor Bluetooth Controled With Dimmable
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Controle: | Bluetooth of Ver |
| Functie: | Dimming |
| Artikel 2: | draadloze bewegingssensor |
| Verpakking Details: | Ingepakt in Individueel die vakje, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt i |
Gelijkstroom-van de de Motiedetector van de Input10.5v 15V Afstandsbediening de Compacte Grootte
| Werkspanning: | 10.5-15 V gelijkstroom (toevoerstroom> 50 mA) |
|---|---|
| Output: | DIM/1-10V |
| Detectiegebied: | 25%/50%/75%/100% |
| Houdtijd: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/uitgeschakeld |
5.8GHz de Detectorsensor Dimmable van de microgolfmotie voor Binnenstadion
| Functie: | Master-slave groeperingsfunctie |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Montagehoogte: | Max.12m/39.36ft ((plafond gemonteerd) |
| Afstand van detectie: | De diameter is maximaal 14m/45.92ft. |
| Werkspanning: | 120~277VAC 50/60Hz |

