-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Op van van de de Motiedetector van de Controlemicrogolf Licht van het UFOhighbay het Verre Plaatsende
| Werkspanning: | 120-277VAC |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | < 1W |
| Opsporingsgebied: | 100%75%50%25% |
| Greeptijd: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
Van de de Sensormotie van HOOFDbestuurdersmicrowave switch occupancy de Detectorsensor
| Inputvoltage: | 120~240 ~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ingangsstroom: | 0.7A maximum |
| Inputmacht: | 65W MAXIMUM |
| Functie: | Dimmable HOOFDbestuurder And Sensor |
| Garantie: | Normaal 3 jaar, zou 5 jaar kunnen zijn |
150° opsporingshoek van Sensor van de het Plafondbeweging van de Schakelaarsensor de Muur Opgezette
| Productnaam: | Mikrogolfmissiesensor |
|---|---|
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Opsporingsgebied: | 50%/100% |
Losgemaakte Ontwerp HOOFDbestuurder Sensor Remote Control 120-240V AC voor Tripoorf-Licht
| Inputvoltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ingangsstroom: | 0.30A maximum |
| Inputmacht: | 70W maximum |
| Ontwerp: | losgemaakt ontwerp |
| Garantie: | Normaal 3 jaar, zou 5 jaar kunnen zijn |
Muur Opgezette 36W-HOOFDbestuurder Sensor 50 60Hz 5,8 GHz Microgolffrequentie
| Functie: | Dimmable LED-driver en sensor |
|---|---|
| Controle: | Instelling van de afstandsbediening |
| Ontwerp: | Afzonderlijk ontwerp |
| Inlaatspanning: | 120 ~ 240 ~ 277VAC 50/60Hz |
| Garantie: | Normaal gesproken drie jaar, misschien vijf jaar. |
Detector Gemakkelijke Installatie de HOOFD van Constant Current Driver Interior Motion
| Werktemperatuur: | -20°C tot 50°C Tc: 85°C |
|---|---|
| Detectiebereik: | Max.ø14m/45.92ft |
| Uitgangs-LED-vermogen: | 23 tot en met 36 W |
| Garantie: | 3 jaar |
| Controle: | Instelling van de afstandsbediening |
Automatische Ontdekt die Motie van Schakelaarafstandsbediening wordt verlicht voor Highbay-Licht
| Inlaatspanning: | 120~277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| Opsporingsgebied: | 25%/50%/75%/100% |
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Greeptijd: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Uiterlijk: | Zwarte doorschijnende schelp |
IP20 licht van van de de Sensor de Vlakantenne van het Sensordaglicht Compacte Grootte voor Comité Licht
| Inlaatspanning: | 220~240VAC/120-277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Stand-by-vermogen: | ≤1W |
| Greeptijd: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Grootte: | 730,6 mm in diameter |
Gelijkstroom-van de de Schakelaarinbezitneming van de Motiemicrogolf Sensor 15m Highbay-Installatie
| Reserveperiode: | 0S/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
|---|---|
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/20%/30%/50% |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Werkspanning: | 12 VDC |
| Goedkeuring: | CE ROHS |
HOOFDbestuurder Motion Detection Sensor ultra - Slanke de Inbezitnemingssensor van de Sensorschakelaar
| Uitgangs-LED-vermogen: | Max. 36 W |
|---|---|
| EMC-norm: | Vervaardiging |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Garantie: | 3 jaar |

