-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
20W energie - Certificatie van de Bewegingssensorce SAA van besparings de Lichte Schakelaars
| Inlaatspanning: | 120-240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Invoervermogen: | 25W maximum |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Leegladspanning: | ≤ 70V Max |
| Efficiëntie: | 87% (max.) |
Van de de Bewegingssensor van de plafond de Lichte Microgolf Witte Dekking met Automatische Schakelaar
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Installatie: | Interieur geïnstalleerd |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafondmontage);Max.3m ((wandmontage) |
| Detectiebereik: | Max.ø12m ((plafondmontage);Max.10m ((wandmontage) |
| IP-classificatie: | IP20 |
Dimmable door 1-10V de Sensor Dubbele PD van de Microgolfbeweging voor Comité Lichte Fotocelvooruitgang
| Productnaam: | de sensor van microgolfmition |
|---|---|
| Toepassing: | triproof/plafondlicht |
| Garantie: | 5 jaar |
| Controle: | Afstandsbediening het plaatsen |
| Opzettende hoogte: | Max.6m (opgezet plafond); Max.3m (opgezette muur) |
Hoge de Detector Dubbele PD van de baai15v gelijkstroom Waterdichte Motie Afstandsbediening
| Spanning: | 10 tot 15 V gelijkstroom |
|---|---|
| Functie: | DIM 1-10V Dual PD |
| Max. hoogte: | 15M hooggang |
| Kleur: | Wit of zwart |
| Certificaat: | Rode CE |
de Microgolfsensor Dimmable van 120-277V IP65 met UL-Afstandsbediening
| Werkspanning: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Kleur: | Wit |
| Verpakking Details: | Ingepakt in Individueel die vakje, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt i |
Van de de Microgolfmotie van Ce TUV het RODE Afneembare de Controle van SensorRemote Plaatsen
| Greeptijd: | 5s/30s/1min/3mib/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| Uitgangs-LED-vermogen: | Max. 36 W |
| Detectiegebied: | 25%/50%/75%/100% |
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Leegladspanning: | ≤ 63 V gelijkstroom |
De de Microgolfsensor HD09VR MH/MHB van 12VDC Highbay met Fotocel en Daglicht het Oogsten
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Macht: | 10-15VDC |
| Hoogte: | 15M max. |
| Toepassing: | Industriële Verlichting |
| Verpakking Details: | Ingepakt in Individueel die vakje, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt i |
De compacte Afstandsbediening van de Ontwerpgelijkstroom Bewegingssensor voor 15m Highbay Installtion
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/maak onbruikbaar |
|---|---|
| Reserveperiode: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| Installatie: | Geïnstalleerde binnenlampen |
| Opzettende hoogte: | Max.15m/49.2ft |
| Detectiebereik: | Max.14M/45.92ft |
Het Daglicht van HD09VR PH/PHB Highbay 12VDC PIR Sensor With Photocell And het Oogsten
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Kracht: | 10-15VDC |
| Hoogte: | maximum 12M |
| Toepassing: | Industriële Verlichting |
| Fresnel van de opsporingshoek Lens: | De Lens van ≤120° Fersnel |
UFO Highbay 12VDC PIR Sensor hd07vr-ph-1 met het Certificaat en de Afstandsbediening van UL
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Kracht: | 10-15VDC |
| Hoogte: | maximum 12M |
| Toepassing: | Commerciële Verlichting |
| Garantie: | 3 jaar |

