-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Hoek van de de Detector de Flexibele Brede Opsporing van de HOOFDbestuurders12v gelijkstroom Motie
| Reservemacht: | <0> |
|---|---|
| Functie: | De dimmable functie van PWM |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Werkend Voltage: | 12 VDC |
| Het levenstijd: | 50000h |
Industriële Gebruiksul Sensor voor Highbay-Licht met Aluminiumschaduw
| Kleur: | Wit of zwart |
|---|---|
| Type A: | Voor Highbay licht met aluminium schaduw |
| Type B: | Voor plafondmontage |
| Type C: | Voor UFO Highbay licht |
| Type D: | Voor lineair licht |
120VAC gewerkt VAN Schakelaarsensor voor het Licht van Plafondtriproof
| Werkspanning: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Stand-by-vermogen: | < 0,7 W |
| Detectiegebied: | 50%/100% |
| Greeptijd: | 5s/60s/5min/10min |
IP20 microgolf 12 de Detector Openluchtplafond van de Voltgelijkstroom Motie zet op
| Output: | 5V PWM/5V TTL |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP20 |
| Levensduur: | 50000 uur |
| Greeptijd: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Installatiehoogte: | 6 m hoogte |
Van het Ontwerprod antenna 12VDC van de Dimmablegelijkstroom Bewegingssensor Compact de Inputvoltage
| Controle: | Afstandsbediening |
|---|---|
| Daglichtdrempel: | 2 lux/10 lux/30 lux/50 lux/80 lux/120 lux/ uitgeschakeld |
| Reserveperiode: | 0S/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| Verpakkingsvereiste: | Bellenpak, document vlak, buitenkarton |
| Installatie: | Installeerd binnenin |
Allen in Één Programmeerbare Afstandsbediening voor het Verduisteren van Bewegingssensoren
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Macht: | Batterij |
| Afstand: | 1015m |
| Mode1: | Sensorwijze |
| Mode2: | ON/OFF wijze |
Compacte het Ontwerp12vdc 5 Garantie van de hoge Frequentie5.8ghz Dimmable Sensor
| Opzettende hoogte: | 12 VDC |
|---|---|
| Reservemacht: | <0> |
| Garantie: | 5 jaar |
| Controle: | Afstandsbediening |
| Functie: | De dimmable functie van PWM |
De geïsoleerde Afstandsbediening die van de de Inbezitnemingssensor van Oplossingsdimmable Datached-Ontwerp plaatsen
| Functie: | De LEIDENE Bestuurder Sensor van Dimmable |
|---|---|
| Reserveperiode: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/20%/30%/50% |
| SCP: Autoterugwinning, OVP, OCP, OTP: | 87% (Max.) |
| Controle: | Afstandsbediening |
HP03VRH van het de Inputvoltage van PIR Sensor With 12VDC de Functieip66 Afstandsbediening van Dimmable
| Kleur: | wit |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Functie: | Dimmabe |
| IP: | 66 |
| Verpakking Details: | Ingepakt in Individueel die vakje, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt i |
0-10V de verduisterende Sensor van de Functiemicrogolf met Losgemaakt Ontwerp
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Ontwerp: | Losgemaakt met mainbody en sensorhoofd |
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| Controle: | Afstandsbediening/ONDERDOMPELINGSschakelaars |
| Verpakking Details: | Ingepakt die in Bellenzak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepakt |

