-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
De afzonderlijke Bewegingssensor van de Ontwerp0.3mw Microgolf voor LEIDENE Veiligheidslichten
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Functie: | aan/uit + dimming |
| Interfaces: | 6-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L??, 1-10v + 1-10v) voor 0,75- 1,5 mm 2 kabel |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
Losgemaakte Ontwerpbewegingssensor voor Lineaire Lichte het Verduisteren van Triproof Functie
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| Programmeren: | Afstandsbediening & ONDERDOMPELINGSschakelaar |
| Hoogte: | 6m Max. |
| Verpakking Details: | Ingepakt die in Bellenzak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepakt |
0.3mW de Bewegingssensor Lineair Afneembaar ontwerp van microgolfdimmable
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Functie: | Dimbare functie |
| Motieopsporing: | 0.5·1.5m/s |
| Montagehoogte: | 3-6 m (plafond gemonteerd) |
IP20 de daglichttribune door de Bewegingssensor van 1W gelijkstroom installeerde Binnenlampen
| Output: | DIM 0-10V TTL |
|---|---|
| Detectiegebied: | 25%/50%/75%100% |
| Stand-by-vermogen: | < 1W |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
| Installatie: | Inrichtingslampen |
de Ingevoerde Verduisterende gelijkstroom Bewegingssensor van 10.5V 15VDC voor Highbay-Licht
| Spanning: | 10.5-15V gelijkstroom (Currect Required>30mA) |
|---|---|
| Reserveconsumptie: | < 30 mA (vermogenverbruik) |
| Schemerige Output: | Dim 1-10v |
| Houdtijd: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/uitgeschakeld |
de Bewegingssensorbluetooth Aangesloten APP van 122V 277V BLE Afstandsbediening
| Spanning: | 120-277V |
|---|---|
| Controle: | Bluetooth aangesloten |
| Functie: | ON/OFF en dimbaar |
| Garantie: | 5 jaar |
| Afstandsbediening: | APP |
800W Lux Control Motion Sensor VAN de Frequentie van de Schakelaarmicrogolf 5.8G
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Detectiegebied: | 10%/50%/75%/100% |
| Greeptijd: | 5s/90s/5min/15min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
Dimmable HOOFDbestuurder DC Motion Sensor Rod Antenna For Ceiling Light
| Greeptijd: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | <0> |
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/20%/30%/50% |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
| Werkspanning: | 10-15VDC |
Van de de microgolfbewegingssensor van Rod Antenna 5.8GHz de moduleenergie - besparingslicht
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Verschijningsontwerp: | Ontwerp van de staafantenne |
| Montagehoogte: | Max.4m/13.12ft |
| Detectiebereik: | Max.ø12m/39.36ft |
| Apperancekleur: | Wit |
DC12V microgolf compacte bewegingssensor met Daglichtfunctie
| Werkspanning: | 10 tot 15 V gelijkstroom |
|---|---|
| Werkende Stroom: | 30 mA±5% |
| Output: | Dim 1-10v |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
| Montagehoogte: | Max. 15 m/49 voet |

