-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
IP20 bewegingssensorafstandsbediening voor de Vloedlicht van het Plafond Tribewijs
| Reserveperiode: | 0S/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
|---|---|
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/20%/30%/50% |
| Controle: | Afstandsbediening |
| Functie: | Het verduisteren functie |
| Werkspanning: | 12VDC |
Daglicht het Oogsten Hoge Hoogte van de Functie installeert de Naakte Raad gelijkstroom-Bewegingssensor
| Functie: | Daglicht het oogsten |
|---|---|
| Schakelaar: | Draadloze spelden |
| Opzettende hoogte: | 15m hoge installatie voor highbaylight |
| Plaatsende parametersmethode: | Afstandsbediening |
| Microgolfmacht: | lager dan 0.3mW |
12VDC slanke Microgolfbewegingssensor Geschikt voor LEIDEN Comité en Troffer-Licht
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Programmeren: | Afstandsbediening & ONDERDOMPELINGSschakelaar |
| Kracht: | 12VDC |
| Functie: | pwm verduisterend |
| Verpakking Details: | Ingepakt die in Bellenzak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepakt |
De lineaire Lichte Kleine gelijkstroom-Output 5V PWM 5V TTL van de Microgolfbewegingssensor
| Spanning: | 12VDC |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Installatiehoogte: | 6 m hoogte |
| Functie: | Afstembare sensor met afstandsbediening |
| Daglichtsensor: | Ondersteuning |
IP65 het Ontdekken van Bluetooth PIR Motion Sensor Intelligent Movement
| Werkspanning: | 120-240VAC 50/60Hz; 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | ≤1.5w |
| Montagehoogte: | Max.15m/49.2ft |
| Detectiebereik: | Max.16M/52.48ft |
| Werktemperatuur: | -35°C ~ +55°C |
De geïsoleerde van de LEIDENE Ingangsstroom van de BestuurdersMax 0.4A Noodsituatiebewegingssensor
| HOOFDbestuurder: | Max. 40W |
|---|---|
| Certificaat: | Ce |
| Inputvoltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Inputmacht: | 45W (Max.) |
| Ingangsstroom: | 0.4A max. |
OP VAN IP20-Steun die van de Bewegingssensorafstandsbediening de manueel verduisteren
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Merken: | HAISEN of Neutraal |
| Kracht: | Batterij |
| Programmeren: | dimbare sensor |
| Verpakking Details: | Ingepakt in Plastic die Zak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepak |
Afstandsbediening LEIDENE Troffer PIR Motion Sensor Specially Designed
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| Kracht: | 12VDC |
| Controle: | Afstandsbediening |
| Model: | HP05VCR |
De Baaible Bewegingssensor van HD409VRH Hign met Dimmable-Functie Sterke IP Classificatie
| Kleur: | Wit en Zwarte |
|---|---|
| IP: | 65 |
| Functie: | Dimmable |
| Controle: | Bluetooth en Ver |
| Verpakking Details: | Ingepakt in Individueel die vakje, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt i |
De Bewegingssensor 12VDC van hd07vr-MH-B BLE met Dimmable-Functie wordt aangedreven die
| Kleur: | wit |
|---|---|
| IP: | 65 |
| Functie: | Dimmable |
| Controle: | Bluetooth en Ver |
| Garantie: | 5 jaar |

