-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Werkende Voltage van de Dimmable het Plafond Opgezette Bewegingssensor 120VAC 277VAC
| Inlaatspanning: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Kleur: | Witte uitstraling met gescheiden hoofd |
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac; max.2.0A@277Vac |
| Garantie: | 5 jaar |
| Montagehoogte: | Max 2,5-6m/8,2-19,68ft |
Losgemaakte IP20-Opzettende Hoogte Maximum 6m van de Afstandsbedieningbewegingssensor
| Controlemodus: | Ondersteuning van afstandsbediening |
|---|---|
| Uiterlijk: | Een slanker ontwerp met afstandsbediening |
| Grootte: | Hoofdstuk:269.6*30*21mm;Scheiding:51*24.4*14mm |
| Montagehoogte: | Max.6m (plafond gemonteerd) |
| IP-classificatie: | IP20 |
Vlakantenne10lux 50 Lux Motion Sensor On Off Schakelaar
| Instelling van de functie: | Met afstandsbediening ((HD03R) |
|---|---|
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Motieopsporing: | 0.5~1.5m/s |
| Detectiebereik: | Radius, 2-6m/6.56-19.68ft (plafond gemonteerd) |
| Montagehoogte: | 2.5-6m/6.56-19.68ft (plafond bevestigd) |
Bewegingssensor van de tribewijs de Lichte IP20 Microgolf met VAN Functie
| Montagehoogte: | 2.5-6m/8.2-19.68ft ((plafond gemonteerd) |
|---|---|
| Max. laden: | Max.200 W |
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Garantie: | 5 jaar |
| Functie: | ON/OFF-functie, dimmingfunctie en afstandsbediening |
Het Voltage van de de Bewegingssensor120vac 277VAC Input van Dimmable van de verlichtingsinbezitneming
| Inlaatspanning: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | Minder dan of gelijk aan 1w |
| Functie: | 1-10v dimming/aan/uit/afstandsbediening |
| Garantie: | 5 jaar |
| Werktemperatuur: | -30°C~+70°C |
Draadlengte 300mm de Bewegingssensor van 12V gelijkstroom voor van LEIDENE het Licht Buistriproof
| parameters het plaatsen: | Met afstandsbediening |
|---|---|
| Ontdekte motie: | 0.5~1m/s |
| Stroomvoorziening: | 10.5-15VDC ((Voedingsstroom > 50mA) |
| Garantie: | 5 jaar |
| Kleur van de draad: | Kabellengte 300 mm, Zwart 12V, Paarse DIM+, Gele DIM |
Lichte de Bewegingssensorafstandsbediening die van Schakelaarsdimmable voor paneellicht geschikt plaatsen
| Productnaam: | de sensor van microgolfmition |
|---|---|
| Toepassing: | geleid paneellicht |
| garantie: | 5 jaar |
| Controle: | Afstandsbediening het plaatsen |
| Opzettende hoogte: | Max.6m (opgezet plafond); Max.3m (opgezette muur) |
De geïsoleerde Bewegingssensor van Dimmable van de Oplossingsmicrogolf voor Tribewijslampen
| Reservemachtsconsumptie: | minder dan of gelijk aan 1W ((230Vac) |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20°C tot 55°C |
| Uitgangs-LED-vermogen: | Max.75W |
| Floating Voltage: | ≤ 60 V |
| Outputcontrole-modus: | Afsluiting/afduistering |
Wijzerplaatcode inzake het Achter12vdc-de Voeringsontwerp van de Bewegingssensor Automatische Controle Gemakkelijk te installeren
| Draad: | RED ((12VDC-invoer) / BLACK ((GND) / YELLOW ((0-10V-UITGANG) |
|---|---|
| Parameterset: | Doppelschakelaar of afstandsbediening |
| Grootte: | L*W*H:85*22.3*24.5MM |
| Output: | 0-10V het verduisteren |
| Reserveperiode: | 0s/30s/20min/+∞ |
van de de Microgolfbewegingssensor van 120V 240VAC de Bestuurder Remote Control Setting
| LED-driver: | 20W geïsoleerde LED-driver |
|---|---|
| Certificaat: | CE SAA |
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Invoervermogen: | 25W (max.) |
| Invoerstroom: | 0.4A max. |

