-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
De Schakelaar Lineaire Bewegingssensor van de Dimmable12w 25W ONDERDOMPELING met Rod Antenna
| Verschijning: | Magerder ontwerp met staafantenne |
|---|---|
| Grootte: | 260.2*30.3*36mm |
| Functie: | Schemer/Dawn sensor en dimmable |
| Output LEIDEN voltage: | 30V-54V GELIJKSTROOM |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
Thermoplastische IP20-Bewegingssensorbestuurder Dimmable Remote Control
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/20%/30%/50% |
|---|---|
| Functie: | LED-afstembare bestuurdersensor |
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Vermogensfactor: | ≥0.9 |
| Veiligheidsnorm: | EN61347-1 EN61347-2-13 EN60598-1 |
Hd07vr-MH-B-1 IP65-Bewegingssensorul Certificatie met Bluetooth/Afstandsbediening
| Kleur: | wit |
|---|---|
| IP: | IP65 |
| Functie: | Dimmable |
| Controle: | Bluetooth en Ver |
| Garantie: | 5 jaar |
Het Netwerk van Bluetooth van de microgolfbewegingssensor/Daglicht Facultatief Oogsten
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| IP: | 20 |
| Functie: | Dimmable |
| Controle: | Bluetooth en Ver |
| Garantie: | 3 jaar |
Hd07vr-mhb-1 Verklaarde bewegingssensor met Bluetooth Mesh Photocell With UL
| Kleur: | wit |
|---|---|
| IP: | IP65 |
| Functie: | Dimmable |
| Controle: | Bluetooth en Ver |
| Garantie: | 5 jaar |
HD09VR-PHB-1 UL Bewegingssensor met Bluetooth Mesh Daglicht en Fotocelfunctie
| Kleur: | wit |
|---|---|
| IP: | IP65 |
| Functie: | Dimmable |
| Controle: | Bluetooth en Ver |
| Garantie: | 5 jaar |
120-277V AC In werking gestelde Dimmable-Bewegingssensorafstandsbediening voor Plafondlicht
| Naam van het product: | Mikrogolfmissiesensor |
|---|---|
| Toepassing: | triproof / batten licht |
| Garantie: | 5 jaar |
| Controle: | DIP-schakelaars of afstandsbediening |
| Interfaces: | 6-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L??, 1-10v + 1-10v) voor 0,75- 1,5 mm 2 kabel |
van de Inputpir motion sensor high bay van 120V 277VAC de Detector van de het Gebruiksbeweging
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Invoer: | 120-277VAC |
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| Programmeren: | Afstandsbediening |
| Naam van de producten: | pir motiedetector |
15m 49ft Hoogte de LEIDENE Veiligheid steekt de Schakelaarscontrole aan van de Bewegingssensoronderdompeling
| Detective lengte: | 15 m hoogte/ 49 ft |
|---|---|
| Toepassing: | triproof / batten licht |
| Garantie: | 5 jaar |
| Controle: | DIP-schakelaars of afstandsbediening |
| Verpakking Details: | Bellenpak, document vlak, buitenkarton. |
Prioritaire van de Bewegingssensordimmable van de microgolfmacht 0.3mW gelijkstroom Lange afstand
| Schemerige Output: | Dim 1-10v |
|---|---|
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Motieopsporing: | 0.5~1m/s |
| Verbruik in stand-by: | < 30 mA (vermogenverbruik) |

