-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
De draadloze Witte of Zwarte Kleur van de Microgolfip65 Dimmable Bewegingssensor
| Werkspanning: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max2.0A@277VAC; max.3.0A@120VAC |
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Montagehoogte: | Max.15M/49ft |
| Werktemperatuur: | -35°C~+60°C |
15.74ft Opzettende Uitgaande de Lijnlengte 60mm van de Hoogtegelijkstroom Bewegingssensor
| Montagehoogte: | 4.8m/15.74ft (plafond gemonteerd) |
|---|---|
| Detectiegebied: | Smal/wijd |
| Gebruik: | plafondlicht, trofferlicht, drievoudig licht, battenlicht, lineair licht, LED-buis enz. |
| Output: | DIM/1-10V |
| Stroom: | <30mA |
Van het de Bewegingssensordaglicht van de Dimmable5.8g Microgolf de Bewegingsopsporing
| Gebruik: | Triproof licht, battenlicht en paneellicht |
|---|---|
| De methode van de outputcontrole: | In / uit / dimmen |
| Naam van het product: | 5.8G microgolfbewegingssensor |
| Opsporingshoek: | met een diameter van niet meer dan 50 mm, |
| Type: | sensor en bestuurder twee in één |
De Bewegingssensor Rod Antenna Motion Sensor van de afstandsbedieningmicrogolf
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Functie: | PWM 0-10V dimmingfunctie |
| Werkspanning: | 10-15VDC |
| Goedkeuring: | CE ROHS |
| Werkende Stroom: | ≥ 30 mA |
12VDC het verduisteren van Mini PIR Motion Sensor For-de LEIDENE Verlichtingsinrichting van Troffer
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Ontwerp: | Stop & Spel |
| Controle: | Afstandsbediening |
| Sensor: | PIR Sensor |
| Punten: | Mini PIR Motion Sensor |
Microgolfip20 0.5W Bewegingssensor VAN Ontwerp van de Schakelaar het Zuilvormige Antenne
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
| Stand-by-vermogen: | <0> |
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.4.5m ((plafond);Max.3m ((wand) |
| Detectiebereik: | Max.ø12m ((plafondmontage);Max.10m ((wandmontage) |
Energie - van de de Bewegingssensorlange afstand van besparings de Lichte Schakelaars Detector van de de Microgolfmotie
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Microwave-energie: | <1mw> |
| Ontwerp: | Ontwerp van de staafantenne |
| Goedkeuring: | TUV CE RED |
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
Het losgemaakte de Bewegingssensorafstandsbediening van de Microgolf Hoge Baai Plaatsen
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max.3.0A@120Vac,50/60Hz; max.2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Montagehoogte: | 8-15m / 26.25-49.2ft |
| Werktemperatuur: | -30°C~+70°C |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
De Bewegingssensorafstandsbediening van Dimmable van de ONDERDOMPELINGSschakelaar voor Hoog Baailicht
| Inputvoltage: | 120~240VAC 50/60Hz OF 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | UL FCC TUV SAA Ce RODE RoHS |
| Functie: | Het verduisteren functie, ONDERDOMPELINGSschakelaar en afstandsbediening |
| Garantie: | 5 jaar |
| Kleur: | Wit en zwart (slechts zwarte versie B) |
De Bewegingssensor van de hoogspannings347v 480V Afstandsbediening met Dimmer
| Inlaatspanning: | 347-480VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | UL FCC RoHS |
| Functie: | ON/OFF, Dimming functie en afstandsbediening |
| Garantie: | 5 jaar |
| Kleur: | Wit en zwart ((versie B alleen zwart) |

