-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Brede de Afstandsbedieningbewegingssensor van het Opsporingsgebied voor Plafondlicht
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm 2-kabel |
| Grootte van de installatie: | 80.2X36.6X23mm |
| Leven: | 50000 uur |
Dimmable12vdc IP67 PIR Motion Sensor With Remote Controle het Plaatsen
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| IP-klasse: | IP67 van PIR-lensdeel |
| Hoogte: | 12M max. |
| Verpakking Details: | Ingepakt die in Bellenzak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepakt |
Verre Lichte de Schakelaarbewegingssensor van 5.8G met Tijdopnemer Gemakkelijke Installatie
| Greeptijd: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| Werkspanning: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.4.5m ((plafond gemonteerd) |
| Detectiebereik: | Max.ø12m ((plafond gemonteerd) |
| Verpakkingsvereiste: | Bubbelverpakking, plat papier, buiten karton. |
IP65 gelijkstroom-Bewegingssensorfotocel en Daglicht het Oogsten Helderheid
| Functie: | Fotocel, daglichtverzameling en leer van de omgevingshelderheid |
|---|---|
| Invoer: | 12VDC |
| Verbruik in stand-by: | minder dan 20 mA |
| Werkwijze: | optisch bediende dimmer |
| Werktemperatuur: | -20-60°C |
Het Certificaat 12VDC PIR Motion Sensor For Highbay van hd07vr-PH UL
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Kracht: | 10-15VDC |
| Hoogte: | 12m/39ft Max |
| Toepassing: | Industriële Verlichting |
| De Piek van het outputsignaal: | ≥3500mV |
De vlaksensor van de Trillings Vrije Dask van de Antenne19w Dimmable Bewegingssensor
| Controlemodus: | Aan/uit / 1-10V |
|---|---|
| Huidige blokopties: | 0.40A/0.35A/0.25A/0.20A |
| Installatiemodus: | Ingebouwde installatie |
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/30% |
| Montagehoogte: | 2.5-6 plafond gemonteerd |
Het Plaatsen van PIR Motion Sensor Remote Control van de HOOFDbestuurders57w Microgolf
| Opsporingsgebied: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Disable |
| IP Classificatie: | IP 20 |
| Leeg ladingsvoltage: | ≤63V gelijkstroom |
| machtsfactor: | ≥0.9 |
De Microgolfbewegingssensor Rod Antenna Type van 220VAC 240VAC 50Hz 60Hz
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Verschijningsontwerp: | Ontwerp van de staafantenne |
| Montagehoogte: | Max.4m/13.12ft |
| Detectiebereik: | Max.ø12m/39.36ft |
| Apperancekleur: | Wit |
De Detector van de de Microgolfbeweging van de hoge Frequentie5.8ghz BLE Bewegingssensor
| Apperancekleur: | Wit of zwart |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.15m/49.2ft |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
| Detectiebereik: | Max.ø16m/52.48ft |
| Werkspanning: | Amerikaanse versie:120-277VAC,Europese versie:12-240VAC |
De afzonderlijke Bewegingssensor van de Ontwerp0.3mw Microgolf voor LEIDENE Veiligheidslichten
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Functie: | aan/uit + dimming |
| Interfaces: | 6-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L??, 1-10v + 1-10v) voor 0,75- 1,5 mm 2 kabel |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |

