-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Van de de Bewegingssensor van de Detechablemicrogolf Gemakkelijke Assemblage 4 Pool-Pers in Terminal
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Montagehoogte: | 20,5-4,5 m ((plafond gemonteerd) |
| Detectiebereik: | Max.ø12m ((plafond gemonteerd) |
| Levensduur: | 50,000 uur |
Rond Dimmable-van de Motiedetacted van de Bewegingssensor5.8ghz Microgolf Geschikt het Comité Licht
| Inputvoltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | Ce RoHS TUV RODE SAA |
| Verschijning: | Uiterst dunne witte ronde |
| Functie: | ON/OFF functie、 het verduisteren fuction en afstandsbediening |
| Garantie: | 5 jaar |
Energie - Bewegingssensor 200W IP20 van Dimmable van besparings de Lichte Schakelaars 5 Jaar Garantie
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | CE RoHS TUV RED SAA |
| Max. laden: | Max.200 W |
| Functie: | ON/OFF-functie, dimmingfunctie en afstandsbediening |
| Garantie: | 5 jaar |
Binnen Lichte de Bewegingssensor LEIDENE van Microgolfdimmable Lineaire Highbay voor Oppervlaktesteun
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz OF 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Functie: | ON/OFF-functie, dimming van 1 tot 10 V en afstandsbediening |
| Garantie: | 5 jaar |
| Kleur: | Wit en zwart ((versie B alleen zwart) |
Losgemaakte 0.3mW Automatisch van Lichtsensorafstandsbediening het Plaatsen
| Inputvoltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | CE ROHS |
| Mircowavemacht: | <0> |
| Functie: | ON/OFF Sensor |
| Opzettende hoogte: | Max. 6M |
de Module 0-10V van de microgolfsensor φ39.1*8mm (H) voor Hoog UFO Max. 10m
| Werkspanning: | 10-15VDC |
|---|---|
| Werkende Stroom: | <30mA |
| Output: | SCHEMERIGE 0-10V |
| Detectiebereik: | Max,ø14m/45.92ft (plafond gemonteerd) |
| Montagehoogte: | Max.10m/32.81ft (plafond gemonteerd) |
Het verduisteren Gemakkelijke de Installatie Hoge Frequentie 5.8GHz van de Functiegelijkstroom Bewegingssensor
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Controle: | Afstandsbediening |
| Goedkeuring: | CE ROHS |
| Detectiegebied: | 25%/50%/75%100% |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
Hbp-001 het Uiterst kleine Lichaam van AL Bluetooth Controled PIR Sensor 12VDC met Dimmable-Functie Met twee niveaus
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Controle: | Bluetooth of Ver |
| Functie: | Dimming |
| Artikel 2: | draadloze bewegingssensor |
| Verpakking Details: | Ingepakt in Individueel die vakje, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt i |
ON/OFF Bewegingssensor 120VAC van de Controlemicrogolf voor Plafond/Triproof-Licht in werking dat wordt gesteld dat
| Werkspanning: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Functie: | Aan- en uitschakelsensor |
| Montagehoogte: | 20,5-4,5 m ((plafond gemonteerd) |
| Detectiebereik: | Max.ø12m ((plafond gemonteerd) |
De Bewegingssensor 120-277VAC Rod Antenna With van de afstandsbedieningmicrogolf 5 Jaar Garantie
| Inlaatspanning: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A,120VAC; max.2.0A,277VAC |
| Greeptijd: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/uitgeschakeld |

