-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Ontwerp van de de Lichtsensor Vlakantenne van de afstandsbediening het Kleine 120VAC Microgolf
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Verschijningsontwerp: | Planar antenne ontwerp |
| Montagehoogte: | Max.2-5m/6.56-16.40ft |
| Detectiebereik: | Max.ø12m/39.37ft |
| Apperancekleur: | Wit |
Detector van de de Output de Binnenlandse Motie van 30V 48VDC voor Lineair Latlicht
| LED-driver: | 23-36W Uitgang |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Functie: | Afstembare LED-driver en -sensor |
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Levensduur: | 50000 uur |
Momeryfunctie 7.5V 12VDC Automatisch van Lichtsensorpwm Output
| Output: | 5 opties van PWM-uitgang |
|---|---|
| Werkende Stroom: | <30mA |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
| Afmeting: | (LxWxH) 45,8*24,6*18 |
| Gebruik: | Verlichting, beveiliging, slimme woning |
IC-Oplossing het Verduisteren in de Slanke Sensor van de Ontwerpmicrogolf 12VDC
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Invoer: | 12VDC |
| Functie: | Dimming |
| Programmeren: | Afstandsbediening |
| Verpakking Details: | Ingepakt die in Bellenzak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepakt |
De compacte Sensor van de de Bewegingssensor5.8ghz Microgolf van 12V gelijkstroom Rod Antenna 9 ONDERDOMPELINGSschakelaar
| Werkspanning: | 12VDC |
|---|---|
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Montagehoogte: | Max.4m/13.12ft |
| Verschijningsontwerp: | Ontwerp van de staafantenne en de DIP-schakelaar |
| Detectiebereik: | Max.ø10m/32.8ft |
Van de de Microgolfbeweging van de Smart Remotecontrole Ontwerp van de de Sensor het Zuilvormige Antenne
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Microwave-energie: | <1mw> |
| Ontwerp: | Ontwerp van de staafantenne |
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.4.5m ((plafond gemonteerd) |
Het afneembare HF-van de de Verlichtingscontrole van de Motiedetector Compacte Slanke Ontwerp
| Naam van het product: | Mikrogolfmissiesensor |
|---|---|
| Toepassing: | triproof / batten licht |
| Garantie: | 5 jaar |
| Controle: | DIP-schakelaars of afstandsbediening |
| Interfaces: | 6-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L??, 1-10v + 1-10v) voor 0,75- 1,5 mm 2 kabel |
0-10V afstandsbedieninggelijkstroom Bewegingssensor het Verduisteren voor tri-Bewijslicht
| Functie: | 0-10V dimmingfunctie |
|---|---|
| Controle: | Afstandsbediening |
| Stand-by-vermogen: | < 1W |
| Verpakkingsvereiste: | Bellenpak, document vlak, buitenkarton |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
57W afstandsbediening die HOOFDbestuurder Microwave Motion Sensor voor tri-Bewijslampen plaatsen
| Output LEIDENE stroom: | Max. 1.2A |
|---|---|
| Output LEIDEN voltage: | 30-48VDC |
| Ingangsstroom: | 0.7-0.25A maximum |
| machtsfactor: | ≥0.9 |
| Werkende Temperatuur: | -20°C~50°C Tc: 80°C |
Gelijkstroom voerde Binnenlandse Motiedetector Verborgen Type Afstandsbediening 12VDC in
| Werkende Stroom: | 30 mA±5% |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | <0> |
| Daglichtdrempel: | 2 lux/10 lux/30 lux/50 lux/80 lux/120 lux/ uitgeschakeld |
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Garantie: | 5 jaar |

