-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
IP65 15m het Waterdichte Hoge de Bewegingssensorafstandsbediening van Baaidimmable Plaatsen
| Schakelcapaciteit: | Max.400W ((120-220Vac); Max.800W ((220-240Vac) |
|---|---|
| Installatie: | 4 verschillende ontwerpen voor verschillende toepassingen |
| Werkspanning: | 120-240VAC, 50Hz/60Hz |
| Beheerswijze: | Dimmen controle |
| Certificaat: | UL FCC CE TUV RED SAA |
Het waterdichte Dimmable-Plafond van de Inbezitnemingssensor zet Openluchtbewegingssensor op
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Werkspanning: | 10-15VDC |
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/20%/30%/50% |
| Output: | PWM/0-10V |
| Detectiegebied: | 25%/50%/75%/100% |
De Afstandsbediening van HOOFDbestuurdersdimmable motion sensor voor Tri - Bewijs Lichte Inrichting
| Detectiegebied: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Greeptijd: | 5s/30s/1min/3mib/5min/10min/20min/30min |
| Leegladspanning: | ≤ 70 V gelijkstroom |
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz |
| IP-classificatie: | IP 20 |
Afstandsbediening0-10v Dimmable Sensor voor 15m Highbay Installatie
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Werkende Stroom: | ≤25mA |
| Daglichtdrempel: | 2 lux/10 lux/30 lux/50 lux/80 lux/120 lux/ uitgeschakeld |
| Werkspanning: | 12 VDC |
| Montagehoogte: | Max.15m/49.2ft |
De Bewegingssensor van het hoofd hoge Frequentie5.8ghz Daglicht Bestuurder Easy Installtion
| Detectiegebied: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Leegladspanning: | ≤ 70 V gelijkstroom |
| Garantie: | 3 jaar |
| EMC-norm: | Vervaardiging |
50 60Hz-de Frequentie van de de Schakelaarbewegingssensor 120VAC 5.8GHz van de Verlichtingscontrole
| Werkspanning: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm 2-kabel |
| Ontwerp: | Supercompact ontwerp |
| Warrnty: | 5 jaar |
| Levensduur: | 50,000 uur |
Automatisch Lang de Opsporingsgebied van de daglichtbewegingssensor voor Hoog Baailicht
| Functie: | ON/OFF-functie |
|---|---|
| Werkspanning: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Detectiegebied: | 100%/75%/50%/25% |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
| IP-classificatie: | IP20 |
De binnen Lichte IP20-Afstandsbediening van de de Detectormicrogolf van de Microgolfmotie
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Functie: | ON/OFF-functie |
| Installatie: | Inrichtingslampen |
| Werkspanning: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
220 - 240VAC van Schakelaarsensor zonder Huisvesting voor Gebouwd in Installatie
| Werkend Voltage: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Omschakelingscapaciteit: | 220V, 100W |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Opsporingshoek: | 30-150° (zonder het glas) |
| Detectiebereik: | Max.8-10x6m (øxH) |
Het geheugen past Universele Smart Remotecontrole voor Motiedetector toe
| Naam van het product: | Mikrogolfmissiesensor |
|---|---|
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Detectiegebied: | 50%/100% |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |

