-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
De Afstandsbediening IP 20 van HD01R HD02R van Schakelaarsensor
| Certificaat: | RED RoHS CE SAA TUV |
|---|---|
| Opsporingshoek: | ≤ 150° ((zonder glas) |
| Montagehoogte: | Plafondmontage van 3,5 m of minder |
| Besturingsmodus: | Aan/uit |
| Schakelcapaciteit: | 300W ((impedantiebelasting),100W ((capaciteitsbelasting) |
Rod Antenna On Off Switch-Witte Kleur Shell van het Sensor220-240vac de Werkende Voltage
| Inlaatspanning: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Greeptijd: | 5S/1min/5min/10min |
| Grootte: | 76.9*39.9*27.7mm |
Maak de Veiligheidssensoren 120 van de Ontwerpmicrogolf los - 277V door Ver Controlemechanisme wordt gecontroleerd dat
| Werkend Voltage: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Opzettende hoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Functie: | ON/OFF |
| Interfaces: | 4-pool pluggable klemterminal (L, N, N, L) voor 1.5mm2-kabel |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
De verduisterende Hoge Afstandsbediening van Baaipir sensor for motion detecting
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Programmeren: | Afstandsbediening |
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| Invoer: | 12VDC |
| Verpakking Details: | Ingepakt in Individueel die vakje, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt i |
Ultra Compacte de Inputafstandsbediening HAISEN van Ontwerpdimmable PIR Sensor 12VDC
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Verschijningsontwerp: | Ultracompact ontwerp |
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Detectiebereik: | Max.ø14m/45.92ft |
| Apperancekleur: | Wit |
12VDC de Sensor van microgolfhighbay het Verduisteren Functie voor het Licht van UFOhighbay
| Kleur: | Wit of zwart |
|---|---|
| Kracht: | 12VDC |
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| Programmeren: | Afstandsbediening |
| Verpakking Details: | Ingepakt die in Bellenzak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepakt |
Afstandsbediening die Schakelaarsensor Zuilvormig Antenneontwerp veroorzaken
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac; max.2.0A@277Vac |
| Stand-by-vermogen: | <0> |
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.4.5m ((plafond);Max.3m ((wand) |
| Detectiebereik: | Max.ø12m ((plafondmontage);Max.10m ((wandmontage) |
5.8GHz de Inbezitnemingssensor van hoge Frequentiedimmable voor UFO het LEIDENE Licht van Highbay
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.15m/49.2ft |
| Detectiebereik: | Max.ø16m/52.48ft |
| Apperancekleur: | Wit of zwart |
| Werkspanning: | 120-277Vac, 50/60Hz |
Van de de Schakelaarsensor van de microgolf5.8ghz ONDERDOMPELING Losgemaakt Ontwerp Twee Aandrijving in
| Inputmacht: | (Maximum) 24W |
|---|---|
| Output LEIDEN voltage: | 28V~42V GELIJKSTROOM |
| Leeg ladingsvoltage: | ≤55VDC |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Efficiency: | ≥80% (Max.) |
12VDC Zhaga 18 Sensor die van de Vergaarbak de Standaardmicrogolf Highbay-Gebruik verduisteren
| Kleur: | Wit of zwart |
|---|---|
| Installatie: | Zhaga 18 Vergaarbak |
| Stroominvoer: | 12VDC |
| Programmeren: | HD05R afstandsbediening |
| Verpakking Details: | Ingepakt in Individueel die vakje, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt i |

