-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Automatische 9 Onderdompelingsschakelaar 1min 2 Lux On Off Switch Sensor
| Het plaatsen: | Door 9 ONDERDOMPELINGSschakelaar |
|---|---|
| Reservemacht: | <0> |
| Opsporingsgebied: | 10%/30%/50%/75%/100% |
| Greeptijd: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/20Lux/30Lux/50Lux/80Lux/Disable |
Opzettende Hoogte Maximum 15m 49.2ft van de hoogspannings347v 480V AC UL Sensor
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Opzettende hoogte: | Max.15m/49.2ft |
| Opsporingswaaier: | Max.ø16m/52.48ft |
| Apperancekleur: | wit of zwarte |
| Werkend Voltage: | 347-480VAC, 50/60Hz |
van van hoofd 12W 25W Dimmable het Huidige Lineaire Licht Bestuurderssensor combined 0.23A
| HOOFDbestuurder: | 12-25W |
|---|---|
| Certificaat: | Ce |
| Inputvoltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Inputmacht: | 28W (Max.) |
| Ingangsstroom: | 0.23A max. |
Witte Kleur van Schakelaarsensor 30° - 150° Brede Opsporingshoek met Eenvoudige Structuur
| Werkspanning: | 120-240 VAC 50/60Hz;120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Functie: | Aan/uit |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor kabel van 1,5 mm2 |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
Highbayip67 PIR Sensor Dimmable Function With Afstandsbediening
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| IP-klasse: | IP67 van PIR-lensdeel |
| Hoogte: | 12M max. |
| Verpakking Details: | Ingepakt die in Bellenzak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepakt |
Compacte Ronde de Inputmacht van PIR Sensor 12VDC met Afstandsbediening
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Kracht: | 12VDC |
| Controle: | Afstandsbediening |
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| Werkende Stroom: | >30mA |
UL certificatiehd418 UFOsensor Geschikt voor Lineaire Highbay en Lowbay
| Hoogte: | 8-12M/ 26.2439.37ft Maximum |
|---|---|
| Gebruik: | Industriële Verlichting |
| Kracht: | 120-347VAC |
| Kleur: | Wit |
| PIR Wave Length: | 5-14um |
IP20 losgemaakte DALI Multi Sensor On Off-Schakelaar de Tijd van het 50000 Urenleven
| Werkspanning: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Controlemethode: | Aan/uit / 1-10V Dimming |
| Certificaat: | CE |
| IP-classificatie: | IP20 |
| Montagehoogte: | Max.6m |
De binnen van de de Sensorafstandsbediening van de Microgolfbeweging Microgolf Pir Detector
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac; max.2.0A@277Vac |
| Functie: | Afstandsbediening |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.4.5m |
Op van van de de Motiedetector van de Controlemicrogolf Licht van het UFOhighbay het Verre Plaatsende
| Werkspanning: | 120-277VAC |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | < 1W |
| Opsporingsgebied: | 100%75%50%25% |
| Greeptijd: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |

