-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
de Bewegingssensorbestuurder Microwave Movement Detectors van 120V 277VAC 60W
| Output LEIDENE stroom: | 1.2A/1.3A/1.4A/1.5A ±5% |
|---|---|
| Inputvoltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Inputmacht: | Max. 70W |
| Output LEIDENE macht: | Max. 60W |
| Garantie: | 3 jaar |
Compacte 12m Microgolfbewegingssensor met Automatisch van Schakelaar
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Verschijningsontwerp: | Planar antenne ontwerp |
| Montagehoogte: | Max.2-5m/6.56-16.40ft |
| Detectiebereik: | Max.ø12m/39.37ft |
| Apperancekleur: | Wit |
De compacte Bewegingssensor van de de Outputmicrogolf van de Grootte 7-12VDC Input 5v PWM
| Controlemethode: | 5V PWM/ON,OFF |
|---|---|
| Microgolffrequentie: | 5.835 GHz-5.875 GHz |
| Detectiegebied: | Zeer dichtbij/nabij/middel/ver |
| Greeptijd: | OFF/30s/10min/30min |
| Daglichtdrempel: | OFF/Overcast/Dusk/Night |
Externe de Microgolfbewegingssensor van 220VAC 240VAC voor Triproof-Lichten
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max.400W ((Bestuursinrichting) Max.800W ((Branderlamp) |
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
Van de de microgolfbewegingssensor van Rod Antenna 5.8GHz de moduleenergie - besparingslicht
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Verschijningsontwerp: | Ontwerp van de staafantenne |
| Montagehoogte: | Max.4m/13.12ft |
| Detectiebereik: | Max.ø12m/39.36ft |
| Apperancekleur: | Wit |
Van de de schakelaarinbezitneming van de Dimmablegelijkstroom microgolf de sensorafstandsbediening het Plaatsen
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.2.5-4m/8.2-13.12ft |
|---|---|
| Detectiebereik: | (Radius) 2-4m/6.56-13.12ft |
| Controle: | Afstandsbediening |
| Ontwerp: | Compact ontwerp |
| Levensduur: | 50000 uur |
Ontwerp van de de Lichtsensor Vlakantenne van de afstandsbediening het Kleine 120VAC Microgolf
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Verschijningsontwerp: | Planar antenne ontwerp |
| Montagehoogte: | Max.2-5m/6.56-16.40ft |
| Detectiebereik: | Max.ø12m/39.37ft |
| Apperancekleur: | Wit |
De Sensor120-240-277vac 36W Losgemaakt Ontwerp van de microgolfbeweging voor Tripoorf-Licht
| Inlaatspanning: | 120 ~ 240 ~ 277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | TUV RED CE |
| Invoervermogen: | Maximaal 40 W |
| Functie: | Afstembare bestuurdersensor |
| Garantie: | Normaal gesproken drie jaar, misschien vijf jaar. |
Van de de Sensormotie van HOOFDbestuurdersmicrowave switch occupancy de Detectorsensor
| Inputvoltage: | 120~240 ~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Ingangsstroom: | 0.7A maximum |
| Inputmacht: | 65W MAXIMUM |
| Functie: | Dimmable HOOFDbestuurder And Sensor |
| Garantie: | Normaal 3 jaar, zou 5 jaar kunnen zijn |
20W energie - Certificatie van de Bewegingssensorce SAA van besparings de Lichte Schakelaars
| Inlaatspanning: | 120-240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Invoervermogen: | 25W maximum |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Leegladspanning: | ≤ 70V Max |
| Efficiëntie: | 87% (max.) |

