-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Geïsoleerde de Bewegingssensor 220-240VAC 20W van de Oplossingsmicrogolf voor Tripoorf-Licht
| bestuurder: | geïsoleerde bestuurderoplossing |
|---|---|
| Functie: | LED-afstembare bestuurdersensor |
| Toepassing: | Voor Tripoorf Light |
| Certificaat: | CE ROHS |
| Uitgangs-LED-stroom: | 0.40A (maximaal) |
Slimme de Bewegingssensor 120~277VAC van de Controlemicrogolf voor het Losgemaakte Ontwerp van Tripoorf Licht
| Functie: | Dimmablebestuurder Sensor |
|---|---|
| Controle: | ONDERDOMPELINGSschakelaars |
| Ontwerp: | losgemaakt ontwerp |
| Inputvoltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Garantie: | Normaal 3 jaar, zou 5 jaar kunnen zijn |
IP 20 5V PWM 0-10V Dimmale de Sensor van de Microgolfbeweging voor tri-Bewijscomité Licht
| Detectiegebied: | Sensor/uitgeschakeld |
|---|---|
| Reserve verduisterend niveau: | 25%/50% |
| Montagehoogte: | Max.12m/39.36ft |
| Detectiebereik: | Max.14m/45.92ft |
| Werkspanning: | 10-15VDC |
de Sensor van de de Microgolfinbezitneming van 220V 240V AC met de Goedkeuring van Ce SAA RoHS
| Inlaatspanning: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | CE SAA RoHS |
| Max. laden: | 400 W (LED-licht) |
| Functie: | Aan/uit sensor |
| Grootte: | 125.8*32*36.4 mm |
De Classificatie van de de Bewegingsdetector IP20 van de Dimmable120vac 277VAC Microgolf
| Detectiegebied: | 10%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
Ce keurde Super 120VAC-van de de Sensoronderdompeling van de Microgolfbeweging de Schakelaarcontrole goed
| Werkspanning: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Stand-by-vermogen: | <0> |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm 2-kabel |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafondmontage);Max.3m ((wandmontage) |
Van de Bewegingssensordimmable van Rod Antenna Design gelijkstroom de Sensor van de de Microgolfbeweging
| Functie: | Het verduisteren functie |
|---|---|
| Ontwerp: | antenne met staaf |
| Werkspanning: | 20-60Vdc |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
De Sensor120-277vac In werking gestelde 5.8GHz Frequentie van de microgolfbeweging voor Triproof-Licht
| Detective lengte: | 15 m hoogte/ 49 ft |
|---|---|
| Toepassing: | triproof / batten licht |
| Levensduur: | 50,000 uur |
| Controle: | DIP-schakelaars of afstandsbediening |
| Greeptijd: | 5s/30s/1min/10min |
De Sensor Slank ontwerp Rod Antenna 220-240VAC van de microgolfbeweging voor Triproof-Licht
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max.400W ((Bestuursinrichting) Max.800W ((Branderlamp) |
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm2 kabel |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafond gemonteerd);Max.3m ((wand gemonteerd) |
Voor van de de Microgolfbeweging van Tripoorf Licht Losgemaakt Ontwerp 120~240 ~277VAC Sensor
| Inlaatspanning: | 120 ~ 240 ~ 277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Controle: | Instelling van de afstandsbediening |
| Ontwerp: | Afzonderlijk ontwerp |
| Leegladspanning: | ≤ 70 V gelijkstroom |
| Vermogensfactor: | ≥0.9 |

