-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Van de de Microgolfbeweging van de Highbayinstallatie de Sensor120-277v AC In werking gestelde 5.8GHz Frequentie
| Detective lengte: | Hoogte 15 m |
|---|---|
| Toepassing: | Triproof en plafondlamp |
| Levensduur: | 50,000 uur |
| Werkspanning: | 120-240VAC 50/60Hz |
| Garantie: | 5 jaar |
Losgemaakte de Bewegingssensor 120~240VAC van de Ontwerpmicrogolf voor Tripoorf-Licht
| Werkend Voltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Bedrijfsstroom: | 0.30A maximum |
| Werkende Macht: | 70W maximum |
| Ontwerp: | Losgemaakt |
| Het levenstijd: | 50.000 Uren |
Bewegingssensor van de tribewijs de Lichte IP20 Microgolf met Lineair Ontwerp
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Verschijningsontwerp: | Ontwerp van de antenne van de staaf en van de voering |
| Montagehoogte: | Max.4m/13.12ft |
| Detectiebereik: | Max.ø12m/39.36ft |
| Werkspanning: | 220-240VAC 50/60Hz |
IP 20 van de de Bewegingssensor van de Temperatuurmicrogolf Externe de Microgolfsensor
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L) voor 1,5 mm2 kabel |
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.4.5m ((plafond gemonteerd) |
Op van Compacte de Sensor5.8ghz Frequentie van de Microgolfbeweging voor Plafondlicht
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Ontwerp: | Compact ontwerp |
| Grootte: | 80.2X36.6X23mm |
| Certificaat: | cULus, FCC |
Van de de Microgolfbeweging van de Smart Remotecontrole Ontwerp van de de Sensor het Zuilvormige Antenne
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
|---|---|
| Microwave-energie: | <1mw> |
| Ontwerp: | Ontwerp van de staafantenne |
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.4.5m ((plafond gemonteerd) |
Van de de Bewegingssensor van de plafond de Lichte Microgolf Witte Dekking met Automatische Schakelaar
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Installatie: | Interieur geïnstalleerd |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafondmontage);Max.3m ((wandmontage) |
| Detectiebereik: | Max.ø12m ((plafondmontage);Max.10m ((wandmontage) |
| IP-classificatie: | IP20 |
Energie van de de Bewegingssensor van de Tripoof de Lichte Microgolf - besparing met 150° Opsporingshoek
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max.400W ((Bestuursinrichting) Max.800W ((Branderlamp) |
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.4.5m ((plafond gemonteerd) |
57W afstandsbediening die HOOFDbestuurder Microwave Motion Sensor voor tri-Bewijslampen plaatsen
| Output LEIDENE stroom: | Max. 1.2A |
|---|---|
| Output LEIDEN voltage: | 30-48VDC |
| Ingangsstroom: | 0.7-0.25A maximum |
| machtsfactor: | ≥0.9 |
| Werkende Temperatuur: | -20°C~50°C Tc: 80°C |
120-277V AC de Sensor van Microgolfdimmable met Geïsoleerde Bestuurder Solution
| Functie: | Dimmablebestuurder en sensor |
|---|---|
| Controle: | Door ONDERDOMPELINGSschakelaars |
| Ontwerp: | losgemaakt ontwerp |
| Inputvoltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Garantie: | 3 jaar, |

