-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
De Sensor 10-15V gelijkstroom Dubbele PD Afstandsbediening van de microgolfbeweging voor UFO Highbay
| Werkspanning: | 10 tot 15 V gelijkstroom |
|---|---|
| Werkende Stroom: | 30 mA±5% |
| Stand-by-vermogen: | <0> |
| Functie: | DIM 1-10V Dual PD |
| Warrnty: | 5 jaar |
Van de de Bewegingssensoronderdompeling van de machts0.3mw Microgolf de Schakelaar Plaatsende Controle
| Werkspanning: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Detectiegebied: | 10%/50%/75%/100% |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
| IP-classificatie: | IP20 |
Unieke Microgolfbewegingssensor VAN Sensor van de Controle de Externe Microgolf
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm 2-kabel |
| Stand-by-vermogen: | ≤1W |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
Verduisterende de Bewegingssensor IP 20 van de Functie5v PWM Dimmable Microgolf
| Opzettende hoogte: | Max.15m/49.2ft |
|---|---|
| Detectiebereik: | Max.14M/45.92ft |
| Output: | 5V PWM/5V TTL |
| Reserveperiode: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| Installatie: | Geïnstalleerde binnenlampen |
220-240V AC stelde Hoge Frequentie5.8ghz HOOFDbestuurder Sensor in werking
| Opzettende hoogte: | Max.6m/19.68ft |
|---|---|
| Productnaam: | microgolfbewegingssensor |
| Detectiebereik: | Max.ø14m/45.92ft |
| Goedkeuring: | HET ROOD VAN CE TUV |
| Installatie: | Geïnstalleerde binnenlampen |
Bewegingssensor van de tribewijs de Lichte IP20 Microgolf met VAN Functie
| Montagehoogte: | 2.5-6m/8.2-19.68ft ((plafond gemonteerd) |
|---|---|
| Max. laden: | Max.200 W |
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Garantie: | 5 jaar |
| Functie: | ON/OFF-functie, dimmingfunctie en afstandsbediening |
EMC Standaard5.8g Microgolfbewegingssensor met Schemerigere Schakelaar
| Inputvoltage: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Output LEIDENE macht: | 9W-18W |
| Output LEIDEN voltage: | 30V-58V GELIJKSTROOM |
| EMC norm: | EN55015 |
| machtsfactor: | ≥0.9 |
12VDC slanke Microgolfbewegingssensor Geschikt voor LEIDEN Comité en Troffer-Licht
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Programmeren: | Afstandsbediening & ONDERDOMPELINGSschakelaar |
| Kracht: | 12VDC |
| Functie: | pwm verduisterend |
| Verpakking Details: | Ingepakt die in Bellenzak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepakt |
Duurzame Verlichte 5.8GHz-Auto van Sensor met Vlakantenne
| Inputvoltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | Ce TUV RODE RoHS |
| Max. lading: | 400W (LEIDEN Licht) |
| Functie: | ON/OFF Sensor |
| Garantie: | 5 jaar |
Van de Bewegingsdetectors van de hoge Frequentieip20 Microgolf Flexibel de Opsporingsgebied
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.2.5-4m/8.2-13.12ft |
|---|---|
| Detectiebereik: | Max.12m/39.36ft |
| Stand-by-vermogen: | < 0,5 W (standby), < 1 W (operatie) |
| Werkende Stroom: | 1A (maximaal) |
| IP-classificatie: | IP20 |

