-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Naakte Raads30lux IC Sensor VAN ControlDaylight-Motiedetector
| Opsporingsgebied: | 100% |
|---|---|
| Greeptijd: | 1min |
| daglichtsensor: | 30Lux |
| Opzettende hoogte: | Maximum, 4m (opgezet plafond) |
| Detectiebereik: | ø2-6m (opgezet plafond) |
Ultra Compacte de Inputafstandsbediening HAISEN van Ontwerpdimmable PIR Sensor 12VDC
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Verschijningsontwerp: | Ultracompact ontwerp |
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Detectiebereik: | Max.ø14m/45.92ft |
| Apperancekleur: | Wit |
Highbayip67 PIR Sensor Dimmable Function With Afstandsbediening
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| IP-klasse: | IP67 van PIR-lensdeel |
| Hoogte: | 12M max. |
| Verpakking Details: | Ingepakt die in Bellenzak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepakt |
van de Inputpir motion sensor high bay van 120V 277VAC de Detector van de het Gebruiksbeweging
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Invoer: | 120-277VAC |
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| Programmeren: | Afstandsbediening |
| Naam van de producten: | pir motiedetector |
Van de hoofd outputmacht 12W Dimmable Bestuurder Sensor Low Voltage 0.3A 0.35A
| HOOFDbestuurder: | 6-12W |
|---|---|
| Certificaat: | Ce |
| Inputvoltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Inputmacht: | 16W (Max.) |
| Ingangsstroom: | 0.08A max. |
Afstandsbediening20w HOOFDbestuurder Sensor Two In Één Geïsoleerde Oplossing
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Uitgangs-LED-vermogen: | 12-20W |
| Efficiëntie: | 87% (max.) |
| IP-classificatie: | IP20 |
| Levensduur: | 50000 uur |
Detector van de de Output de Binnenlandse Motie van 30V 48VDC voor Lineair Latlicht
| LED-driver: | 23-36W Uitgang |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Functie: | Afstembare LED-driver en -sensor |
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Levensduur: | 50000 uur |
Automatische Ontdekt die Motie van Schakelaarafstandsbediening wordt verlicht voor Highbay-Licht
| Inlaatspanning: | 120~277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| Opsporingsgebied: | 25%/50%/75%/100% |
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Greeptijd: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Uiterlijk: | Zwarte doorschijnende schelp |
Hoge de Detector Dubbele PD van de baai15v gelijkstroom Waterdichte Motie Afstandsbediening
| Spanning: | 10 tot 15 V gelijkstroom |
|---|---|
| Functie: | DIM 1-10V Dual PD |
| Max. hoogte: | 15M hooggang |
| Kleur: | Wit of zwart |
| Certificaat: | Rode CE |
Gelijkstroom-van de de Motiedetector van de Input10.5v 15V Afstandsbediening de Compacte Grootte
| Werkspanning: | 10.5-15 V gelijkstroom (toevoerstroom> 50 mA) |
|---|---|
| Output: | DIM/1-10V |
| Detectiegebied: | 25%/50%/75%/100% |
| Houdtijd: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/uitgeschakeld |

