-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Brede Druk 120VAC 60Hz VAN de Motie Compacte Grootte van de Sensorcontrole
| Spanning: | 120VAC 60Hz |
|---|---|
| Controlemodus: | Aan/uit |
| Type verbinding: | Amfenolconnector (L,N,N,L') |
| Schakelcapaciteit: | 300W ((impedantiebelasting),100W ((capaciteitsbelasting) |
| Montagehoogte: | 2-5 m (aangebracht op het plafond) |
Wit TUV van de de Bewegingssensorip20 Classificatie van Kleurendimmable Gediplomeerd ROOD
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Verschijningsontwerp: | Planar antenne ontwerp |
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Detectiebereik: | Max.ø14m/45.92ft |
| Apperancekleur: | Wit |
Het verduisteren Daglicht die minder dan de Bewegingssensor van 30mA oogsten gelijkstroom
| Verpakking Details: | bellenpak, vlak document, droogmiddel, buitenkarton. |
|---|---|
| Levertijd: | 1-3 dagen voor steekproeforde, 1-2 weken voor bulkorder |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 200,000pcs per maand |
| : |
IP20 Bewegingssensor Maximum 6m 19.68ft Opzettende Hoogte van het classificatiedaglicht
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Verschijningsontwerp: | Planar antenne ontwerp |
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Detectiebereik: | Max.ø14m/45.92ft |
| Apperancekleur: | Wit |
Maak 12m de Opsporingssensor van de Hoogtemotie VAN Schakelaarsensor waterdicht
| Werkspanning: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A,120Vac; max.2.0A,277Vac |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Stand-by-vermogen: | < 1W |
| Montagehoogte: | 12m/39.36ft (plafond gemonteerd) |
Ronde Plafond Lichte Bewegingssensor VAN Schakelaar Innovatief Ontwerp
| Werkspanning: | 120~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave-energie: | <1mw> |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm2 kabel |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafond gemonteerd);Max.3m ((wand gemonteerd) |
Losgemaakte IP20-Opzettende Hoogte Maximum 6m van de Afstandsbedieningbewegingssensor
| Controlemodus: | Ondersteuning van afstandsbediening |
|---|---|
| Uiterlijk: | Een slanker ontwerp met afstandsbediening |
| Grootte: | Hoofdstuk:269.6*30*21mm;Scheiding:51*24.4*14mm |
| Montagehoogte: | Max.6m (plafond gemonteerd) |
| IP-classificatie: | IP20 |
De Afstandsbediening IP 20 van HD01R HD02R van Schakelaarsensor
| Certificaat: | RED RoHS CE SAA TUV |
|---|---|
| Opsporingshoek: | ≤ 150° ((zonder glas) |
| Montagehoogte: | Plafondmontage van 3,5 m of minder |
| Besturingsmodus: | Aan/uit |
| Schakelcapaciteit: | 300W ((impedantiebelasting),100W ((capaciteitsbelasting) |
Geen van het de Sensordaglicht van Shell Bare Board IP20 Uiterst kleine IC Drempel 10Lux
| Schakelaar: | De output van de drie positiesteek |
|---|---|
| Controlemethode: | ON/OFF |
| Opsporingshoek: | 150° (opgezette muur), 360° (opgezet plafond) |
| Verschijning: | Geen shell, naakte raad |
| Daglichtdrempel: | 10Lux |
Momeryfunctie 7.5V 12VDC Automatisch van Lichtsensorpwm Output
| Output: | 5 opties van PWM-uitgang |
|---|---|
| Werkende Stroom: | <30mA |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
| Afmeting: | (LxWxH) 45,8*24,6*18 |
| Gebruik: | Verlichting, beveiliging, slimme woning |

