-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
5.8GHz compacte Bewegingssensor VAN Schakelaar voor Plafondlicht
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm 2-kabel |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafond gemonteerd),Max.3m ((wand gemonteerd) |
| Detectiebereik: | Max.ø14m ((plafondmontage),Max.10m ((wandmontage) |
IP20 daglichtbewegingssensor VAN Waaier van de Schakelaar de Facultatieve Opsporing
| Inlaatspanning: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | UL FCC RoHS |
| Montagehoogte: | Max. 12m |
| Functie: | Aan/uit sensor |
| Schakelcapaciteit: | Max3.0A@120vac;Max2.0A@277vac |
De Bewegingssensor 120-277VAC Rod Antenna With van de afstandsbedieningmicrogolf 5 Jaar Garantie
| Inlaatspanning: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A,120VAC; max.2.0A,277VAC |
| Greeptijd: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/uitgeschakeld |
Binnen Lichte de Bewegingssensor LEIDENE van Microgolfdimmable Lineaire Highbay voor Oppervlaktesteun
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz OF 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Functie: | ON/OFF-functie, dimming van 1 tot 10 V en afstandsbediening |
| Garantie: | 5 jaar |
| Kleur: | Wit en zwart ((versie B alleen zwart) |
Externe de Microgolfbewegingssensor van 220VAC 240VAC voor Triproof-Lichten
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max.400W ((Bestuursinrichting) Max.800W ((Branderlamp) |
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
van de de Microgolfbewegingssensor van 120V 240VAC de Bestuurder Remote Control Setting
| LED-driver: | 20W geïsoleerde LED-driver |
|---|---|
| Certificaat: | CE SAA |
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Invoervermogen: | 25W (max.) |
| Invoerstroom: | 0.4A max. |
12VDC slanke Microgolfbewegingssensor Geschikt voor LEIDEN Comité en Troffer-Licht
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Programmeren: | Afstandsbediening & ONDERDOMPELINGSschakelaar |
| Kracht: | 12VDC |
| Functie: | pwm verduisterend |
| Verpakking Details: | Ingepakt die in Bellenzak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepakt |
Kleine 100W-Bewegingssensor VAN de Schakelaarcontrole van de Schakelaar Geschikte ONDERDOMPELING
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Drukwerk: | Laserwerkzaamheden aan het product |
| Functie: | Aan/uit |
| Controle: | ONDERDOMPELINGSschakelaar |
| Verpakking Details: | Ingepakt die in Bellenzak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepakt |
De geïsoleerde Bewegingssensor van Dimmable van de Oplossingsmicrogolf voor Tribewijslampen
| Reservemachtsconsumptie: | minder dan of gelijk aan 1W ((230Vac) |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20°C tot 55°C |
| Uitgangs-LED-vermogen: | Max.75W |
| Floating Voltage: | ≤ 60 V |
| Outputcontrole-modus: | Afsluiting/afduistering |
15m 49ft Hoogte de LEIDENE Veiligheid steekt de Schakelaarscontrole aan van de Bewegingssensoronderdompeling
| Detective lengte: | 15 m hoogte/ 49 ft |
|---|---|
| Toepassing: | triproof / batten licht |
| Garantie: | 5 jaar |
| Controle: | DIP-schakelaars of afstandsbediening |
| Verpakking Details: | Bellenpak, document vlak, buitenkarton. |

