-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Standalone van het Plafond Lichte Dimmable van de Daglichtbewegingssensor de Inbezitnemingssensor
| Verbind: | DALI Dimmable |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Toepassing: | plafondlicht |
| Spanning: | 120-240VAC |
| Montagehoogte: | Max.8m ((plafond gemonteerd); Max.3m ((wand gemonteerd) |
Het afneembare HF-van de de Verlichtingscontrole van de Motiedetector Compacte Slanke Ontwerp
| Naam van het product: | Mikrogolfmissiesensor |
|---|---|
| Toepassing: | triproof / batten licht |
| Garantie: | 5 jaar |
| Controle: | DIP-schakelaars of afstandsbediening |
| Interfaces: | 6-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L??, 1-10v + 1-10v) voor 0,75- 1,5 mm 2 kabel |
Op van van de de Motiedetector van de Controlemicrogolf Licht van het UFOhighbay het Verre Plaatsende
| Werkspanning: | 120-277VAC |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | < 1W |
| Opsporingsgebied: | 100%75%50%25% |
| Greeptijd: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
Slimme In werking gestelde de Bewegingssensor Zuilvormige Antenne 220-240VAC van de Controlemicrogolf
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Ontwerp: | Kolomantenne |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm2 kabel |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
20W energie - Certificatie van de Bewegingssensorce SAA van besparings de Lichte Schakelaars
| Inlaatspanning: | 120-240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Invoervermogen: | 25W maximum |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Leegladspanning: | ≤ 70V Max |
| Efficiëntie: | 87% (max.) |
Binnen Lichte HD02V 1 Dimmable-Bewegingssensor Rod Antenna 12 Onderdompelingsschakelaar
| Inlaatspanning: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | CE ROHS |
| Max. laden: | Max.400 W |
| Functie: | ON/OFF-functie en dimmingfunctie |
| Garantie: | 5 jaar |
Binnenmicrogolf5.8ghz DALI Motion Sensor Dimmable Planar Antenne
| Montagehoogte: | Max 8m/26.24ft |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | Minder dan of gelijk aan 1w |
| Inlaatspanning: | 120-240VAC 50Hz/60Hz |
| Kleur: | Wit met een platte antenne |
| Functie: | 1-10v dimming/aan/uit |
de Bewegingssensor van 120V 277V VAN Schakelaar voor Licht van het Plafond het Tribewijs
| Werkspanning: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Functie: | Aan/uit |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor kabel van 1,5 mm2 |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
UL FCC 1V 10V Dimmable de Schakelaar van de de Antenneonderdompeling van de Bewegingssensorontwerper
| Inlaatspanning: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | Minder dan of gelijk aan 1w |
| Grootte: | 103*45*31 mm |
| Garantie: | 5 jaar |
| Werktemperatuur: | -20°C~+55°C |
De vlaksensor van de Trillings Vrije Dask van de Antenne19w Dimmable Bewegingssensor
| Controlemodus: | Aan/uit / 1-10V |
|---|---|
| Huidige blokopties: | 0.40A/0.35A/0.25A/0.20A |
| Installatiemodus: | Ingebouwde installatie |
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/30% |
| Montagehoogte: | 2.5-6 plafond gemonteerd |

