-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
De Schakelaar Lineaire Bewegingssensor van de Dimmable12w 25W ONDERDOMPELING met Rod Antenna
| Verschijning: | Magerder ontwerp met staafantenne |
|---|---|
| Grootte: | 260.2*30.3*36mm |
| Functie: | Schemer/Dawn sensor en dimmable |
| Output LEIDEN voltage: | 30V-54V GELIJKSTROOM |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
Afzonderlijke Ontwerp200w DALI Motion Sensor Plastic Casing Textuur
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
|---|---|
| Textuur: | Kunststof behuizing |
| Gebruik: | Kan worden gebruikt voor triproof licht, plafondlicht en battenlight |
| Output: | Max.200 W |
| Werkspanning: | 120~240 VAC 50/60Hz |
Lichte de Bewegingssensorafstandsbediening die van Schakelaarsdimmable voor paneellicht geschikt plaatsen
| Productnaam: | de sensor van microgolfmition |
|---|---|
| Toepassing: | geleid paneellicht |
| garantie: | 5 jaar |
| Controle: | Afstandsbediening het plaatsen |
| Opzettende hoogte: | Max.6m (opgezet plafond); Max.3m (opgezette muur) |
De Bewegingssensor van de hoogspannings347v 480V Afstandsbediening met Dimmer
| Inlaatspanning: | 347-480VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | UL FCC RoHS |
| Functie: | ON/OFF, Dimming functie en afstandsbediening |
| Garantie: | 5 jaar |
| Kleur: | Wit en zwart ((versie B alleen zwart) |
Microgolf 8 van de input10v 15V gelijkstroom Bewegingssensor de Controle van de ONDERDOMPELINGSschakelaar
| Invoer: | 10-15VDC |
|---|---|
| Controle: | 8 DIP-schakelaarbesturing |
| Certificering: | CE RoHS |
| Model: | HD04V 2 |
| Stand-by-vermogen: | 0.5W |
van de het Plafond de Lichte Bewegingssensor van 220V 240VAC Macht van de Bestuurdersisolated max 28W
| LED-driver: | 28W geïsoleerde LED-driver |
|---|---|
| Certificaat: | TUV CE RED SAA |
| Inlaatspanning: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Invoervermogen: | 33W |
| Invoerstroom: | 0.2-0.14A |
TUV van de de Verlichtingsinbezitneming van Ce RODE SAA Sensor 2 in 1 Binnenlandse Bewegingssensor
| LED-driver: | 18W geïsoleerde LED-driver |
|---|---|
| Certificaat: | TUV CE RED SAA |
| Inlaatspanning: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Uitgangs-LED-spanning: | 24-42V/24-42V/24-42V/24-40V |
| Uitgangs-LED-vermogen: | 8-15W/10-16W/12.5-18W/14-18W |
De lege Ladings63v van de LEIDENE Tribune Bewegingssensorbestuurder 10% 30% door Niveau Te verduisteren
| LED-driver: | 18W geïsoleerde LED-driver |
|---|---|
| Certificaat: | CE |
| Inlaatspanning: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Invoervermogen: | 22W (max.) |
| Invoerstroom: | 0.07A max. |
De geïsoleerde van de LEIDENE Ingangsstroom van de BestuurdersMax 0.4A Noodsituatiebewegingssensor
| HOOFDbestuurder: | Max. 40W |
|---|---|
| Certificaat: | Ce |
| Inputvoltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Inputmacht: | 45W (Max.) |
| Ingangsstroom: | 0.4A max. |
800W Lux Control Motion Sensor VAN de Frequentie van de Schakelaarmicrogolf 5.8G
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Detectiegebied: | 10%/50%/75%/100% |
| Greeptijd: | 5s/90s/5min/15min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |

