-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
ON/OFF de Bewegingssensor220-240vac In werking gestelde 5.8GHz Frequentie van de Controlemicrogolf
| Omschakelingscapaciteit: | Max.400W (Controletoestel) Max.800W (Gloeilamp) |
|---|---|
| Reservemacht: | ≤0.5W |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Microgolfmacht: | <0> |
Energie - van de de Bewegingssensorlange afstand van besparings de Lichte Schakelaars Detector van de de Microgolfmotie
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Microwave-energie: | <1mw> |
| Ontwerp: | Ontwerp van de staafantenne |
| Goedkeuring: | TUV CE RED |
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
Naaldantenne 14m Bewegingssensor VAN Schakelaar voor Tribewijslichten
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max.400W ((Bestuursinrichting) Max.800W ((Branderlamp) |
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm2 kabel |
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.4.5m ((plafond gemonteerd) |
Bewegingssensor van de tribewijs de Lichte IP20 Microgolf met Lineair Ontwerp
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Verschijningsontwerp: | Ontwerp van de antenne van de staaf en van de voering |
| Montagehoogte: | Max.4m/13.12ft |
| Detectiebereik: | Max.ø12m/39.36ft |
| Werkspanning: | 220-240VAC 50/60Hz |
TUV SAA RODE het Plafond Lichte 16W Dimmable Bewegingssensor van Ce
| Gebruik: | 120-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Output: | voor plafondverlichting |
| Invoerstroom: | 0.3A Max. |
| Werkspanning: | RoHS TUV RED SAA CE |
| Theorie: | 16W |
Plafond Lichte 120V 277VAC Bewegingssensor VAN Schakelaar Compact Ontwerp
| Werkend Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Omschakelingscapaciteit: | Max.3.0A@120Vac, Max.2.0A@277Vac |
| Greeptijd: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
IP 20 de Microgolfbewegingssensor van de Temperatuurcontrole met Automatische Schakelaar voor Lichten
| Opsporingsgebied: | 50%/100% |
|---|---|
| Greeptijd: | 5s/60s/3min/10min |
| Daglichtdrempel: | 30Lux/uitgeschakeld |
| IP-classificatie: | IP20 |
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
Van de ronde LEIDENE de Controle van de de ONDERDOMPELINGSschakelaar Bewegingssensorbestuurder voor Plafondlicht
| Productnaam: | De Sensor van Mition van de Dimmablemicrogolf |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Contor: | ONDERDOMPELINGSschakelaar |
| Greeptijd: | 5s/90s/ 5min/10min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux /10Lux /50Lux/Disable |
Van de de Controleble Bewegingssensor van HD02R HD03R APP Straal 4m 6m Opsporingswaaier
| Controlemethode: | ON/OFF 0-10Vdimming (Synchronisatie met bluetooth APP) |
|---|---|
| Outputpiek: | ≥3500mV |
| Infrarode Golflengte: | 5-14um |
| Afstandsbediening: | HD02R, HD03R, APP |
| Motortijd: | 45±5s |
IP20 Bewegingssensor Maximum 6m 19.68ft Opzettende Hoogte van het classificatiedaglicht
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Verschijningsontwerp: | Planar antenne ontwerp |
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Detectiebereik: | Max.ø14m/45.92ft |
| Apperancekleur: | Wit |

