-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
De Bewegingssensor van Dimmable van de microgolfbeweging Klein met SYNCHRONISATIEinterface
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Werkspanning: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Stand-by-vermogen: | < 1W |
| IP-classificatie: | IP20 |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
Van de de Controleschakelaar van de daglichtverlichting Hoek van de de Bewegingssensor de Flexibele Opsporing
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max.400W ((Bestuursinrichting) Max.800W ((Branderlamp) |
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafond gemonteerd);Max.3m ((wand gemonteerd) |
120-277V AC In werking gestelde Dimmable-Bewegingssensorafstandsbediening voor Plafondlicht
| Naam van het product: | Mikrogolfmissiesensor |
|---|---|
| Toepassing: | triproof / batten licht |
| Garantie: | 5 jaar |
| Controle: | DIP-schakelaars of afstandsbediening |
| Interfaces: | 6-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L??, 1-10v + 1-10v) voor 0,75- 1,5 mm 2 kabel |
In werking gesteld de Bewegingssensor Compact Ontwerp 220-240VAC van plafond Licht Dimmable
| Productnaam: | Mikrogolfmissiesensor |
|---|---|
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Schakelcapaciteit: | Max.400W ((Bestuursinrichting) Max.800W ((Branderlamp) |
| Stand-by-vermogen: | ≤1W |
| Opsporingsgebied: | 10%/50%/75%/100% |
15M Highbay Installation Dimmable Bewegingssensortuv de RODE Certificatie van Ce
| Detective lengte: | Hoogte 15 m |
|---|---|
| Toepassing: | Triproof en plafondlamp |
| Garantie: | 5 jaar |
| Controle: | Afstembaar met 1-10V |
| Werkspanning: | 120-240VAC 50/60Hz |
De Draadloze In werking gestelde Aaneenschakeling 220-240VAC van Rod Antenna Dimmable Motion Sensor
| Installatie: | Inrichtingslampen |
|---|---|
| Goedkeuring: | CE ROHS |
| Schakelcapaciteit: | Max.400W ((Bestuursinrichting) Max.800W ((Branderlamp) |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
ONDERDOMPELINGSschakelaar het Plaatsen Dimmable Bewegingssensor Hoge Frequentie IP20 voor Plafondlicht
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
|---|---|
| Greeptijd: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
| Reserveperiode: | 0s/10s/1min/10min/30min/1h/∞ |
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/20%/30%/50% |
| Werktemperatuur: | -20°C~+55°C |
De Bewegingssensor van de verlichtingscontrole 100W VAN Waaier van de Schakelaar de Facultatieve Opsporing
| Inlaatspanning: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Daglichtdrempel: | 30Lux/uitgeschakeld |
| Grootte: | 60.6*35.5*25.1mm |
Tribewijs Licht Rod Antenna 4 de Bewegingssensor ON/OFF Functie van de ONDERDOMPELINGSschakelaar
| Inrichting: | Door vier DIP-schakelaar |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Werktemperatuur: | -25°C~+60°C |
| Motieopsporing: | 0.5~1.5m/s |
Het Automatische Licht van de ONDERDOMPELINGSschakelaar van Milieuvriendelijke Bewegingssensor
| Functie: | Aan- en uitschakelsensor |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Ontwerp: | Compact ontwerp |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafond gemonteerd),Max.3m ((wand gemonteerd) |
| Detectiebereik: | Max.ø14m ((plafondmontage),Max.10m ((wandmontage) |

