-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Van de de Aanwezigheidsdetector van de hoge Precisiemicrogolf van de de Microgolfradar de Actieve Bewegingssensor
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max.400W ((Bestuursinrichting) Max.800W ((Branderlamp) |
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafond gemonteerd);Max.3m ((wand gemonteerd) |
| Detectiebereik: | Max.o14m ((plafond gemonteerd);Max.10m ((wand gemonteerd) |
Witte ultra Slanke Microgolfbewegingssensor 1V 10V het Verduisteren Functie
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.4m/13.12ft |
| Functie: | aan/uit + dimming |
| Interfaces: | 7-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L??, 1-10v+, 1-10v-,SYNC) voor 1,5 mm 2-kabel |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
Hoge Frequentiebewegingssensor VAN In werking gestelde Schakelaar 220V 240V AC
| Naam van het product: | Mikrogolfmissiesensor |
|---|---|
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Daglichtdrempel: | 30Lux/uitgeschakeld |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
0.3mW de Bewegingssensor Lineair Afneembaar ontwerp van microgolfdimmable
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Functie: | Dimbare functie |
| Motieopsporing: | 0.5·1.5m/s |
| Montagehoogte: | 3-6 m (plafond gemonteerd) |
De Bewegingssensor van de Dimmablebadkamers maakte Regelbaar Opsporingsgebied los
| Naam van het product: | Mikrogolfmissiesensor |
|---|---|
| Toepassing: | Triproof en plafondlamp |
| Controle: | Afstembaar met 1-10V |
| Werkspanning: | 120-240VAC 50/60Hz |
| Schakelcapaciteit: | Max.200W ((Bestuursinrichting) Max.400W ((Brandlamp) |
Daglicht het Oogsten Hoge Hoogte van de Functie installeert de Naakte Raad gelijkstroom-Bewegingssensor
| Functie: | Daglicht het oogsten |
|---|---|
| Schakelaar: | Draadloze spelden |
| Opzettende hoogte: | 15m hoge installatie voor highbaylight |
| Plaatsende parametersmethode: | Afstandsbediening |
| Microgolfmacht: | lager dan 0.3mW |
OP VAN Functiemuur zet Bewegingssensorschakelaar voor Lineair Licht op
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Functie: | Aan/uit |
| Programmeren: | ONDERDOMPELINGSschakelaar |
| Invoer: | 220-240VAC |
| Verpakking Details: | Ingepakt die in Bellenzak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepakt |
De Waaier van DALI Motion Sensor Wide Detection van de ONDERDOMPELINGSschakelaar voor Plafondlicht
| Verbind: | DALI Dimmable |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Toepassing: | triproof of batten licht |
| Spanning: | 120-240V |
| Verpakking Details: | Bellenpak, document vlak, buitenkarton. |
IP65 het Ontdekken van Bluetooth PIR Motion Sensor Intelligent Movement
| Werkspanning: | 120-240VAC 50/60Hz; 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | ≤1.5w |
| Montagehoogte: | Max.15m/49.2ft |
| Detectiebereik: | Max.16M/52.48ft |
| Werktemperatuur: | -35°C ~ +55°C |
12VDC microgolfbewegingssensor voor Binnentoepassing Preinstalled
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Kracht: | 12VDC |
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| Programmeren: | Hefboomschakelaar |
| Verpakking Details: | Ingepakt die in Bellenzak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepakt |

