-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
De compacte Sensor van de Ontwerp120vac Microgolf voor het Licht van Plafondtriproof
| Werkspanning: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Stand-by-vermogen: | <0> |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm 2-kabel |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafondmontage);Max.3m ((wandmontage) |
Het aangepaste Gevoeligheidsplafond zet de Regelbare Tijd van de Motiedetector op – Vertraging
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max.400W ((Bestuursinrichting) Max.800W ((Branderlamp) |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafond gemonteerd) |
| Detectiebereik: | Max.ø14m ((plafond gemonteerd) |
| Verpakking Details: | Bellenpak, document vlak, buitenkarton. |
Van de hoofd outputmacht 12W Dimmable Bestuurder Sensor Low Voltage 0.3A 0.35A
| HOOFDbestuurder: | 6-12W |
|---|---|
| Certificaat: | Ce |
| Inputvoltage: | 220~240VAC 50/60Hz |
| Inputmacht: | 16W (Max.) |
| Ingangsstroom: | 0.08A max. |
FCC UL de Verduisterende Detector van de Microgolfaanwezigheid voor Tribewijslicht
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.15m/49.2ft |
| Detectiebereik: | Max.ø16m/52.48ft |
| Apperancekleur: | Wit of zwart |
| Werkspanning: | 347-480VAC, 50/60Hz |
Het ontwerp van de Microgolfpir detector ceiling mounting van 220VAC 240VAC
| Opreatingsvoltage: | 220-240 VAC 50/60 Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Interfaces: | 4-pool aansluitbare klemterminal (L,N,N,L') voor 24-14AWG-kabel |
| Greeptijd: | 5s/1min/3min/10min |
| IP-classificatie: | IP20 |
Van compacte Kleine de Opsporingswaaier van hoofd 16W Bestuurderssensor indoor use 100%
| Detectiegebied: | 50%/100% |
|---|---|
| Greeptijd: | 5s/90s/ 5min/10min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux /10Lux /50Lux/afgeschakeld |
| Reserveperiode: | 0s/10s/10min /+∞ |
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/30% |
het Verduisteren van 5V PWM Dimmable 0-10V functie voor het licht van het Plafond tri-Bewijs
| Detectiegebied: | Sensor/uitgeschakeld |
|---|---|
| Werkspanning: | 10-15VDC |
| Output: | 5V PWM/0-10V |
| Reserveperiode: | +∞ |
| IP-classificatie: | IP 20 |
Het Licht van PIR Detector For Tri Proof van de afstandsbedieninght36v Microgolf
| Microgolffrequentie: | Microgolffrequentie |
|---|---|
| Detectiegebied: | 25%/50%/75%/100% |
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/20%/30%/50% |
| Uitgangs-LED-vermogen: | Max. 36 W |
| Vermogensfactor: | ≥0.9 |

