-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
van van hoofd 20V 60VDC de Sensor van de de Verlichtingsinbezitneming Bestuurderssensor microwave 1mW
| Werkende Stroom: | 1A (maximaal) |
|---|---|
| Microwave-energie: | <1mw> |
| Werkspanning: | 20-60Vdc |
| Functie: | Het verduisteren functie |
| Controle: | Afstandsbediening |
12V van de het Lage Voltagefotocel van gelijkstroom de Helderheid van de het Daglichtsensor het Controleren
| Kleur: | Wit of zwart |
|---|---|
| Controle: | Afstandsbediening |
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| Max Height: | 15 m |
| IP-klasse: | IP65 |
Van kleine de Controle HOOFDbestuurdersmicrowave movement sensor door ONDERDOMPELINGSschakelaars
| Inlaatspanning: | 120 ~ 240 ~ 277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Invoerstroom: | 0.34A max. |
| Invoervermogen: | Maximaal 40 W |
| Functie: | Dimmable LED-driver en sensor |
| Garantie: | 3 jaar |
Het losgemaakte Plafond zette 6m 19.68ft van Schakelaarsensor op
| Spanning: | 220-240VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max.400W ((Bestuursinrichting) Max.800W ((Branderlamp) |
| Stand-by-vermogen: | ≤ 0,5 W ((220 Vac) |
| Frequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Kracht: | < 0,3 mW |
Automatische Ontdekt die Motie van Schakelaarafstandsbediening wordt verlicht voor Highbay-Licht
| Inlaatspanning: | 120~277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| Opsporingsgebied: | 25%/50%/75%/100% |
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Greeptijd: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Uiterlijk: | Zwarte doorschijnende schelp |
IP20 licht van van de de Sensor de Vlakantenne van het Sensordaglicht Compacte Grootte voor Comité Licht
| Inlaatspanning: | 220~240VAC/120-277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Stand-by-vermogen: | ≤1W |
| Greeptijd: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| Grootte: | 730,6 mm in diameter |
Op van van de de Bewegingssensor van de Functiemicrogolf het Compacte Ontwerp voor Plafondlicht
| Werkend voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Omschakelingscapaciteit: | Max.3.0A@120Vac, Max.2.0A@277Vac |
| Greeptijd: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Reservemacht: | <1w> |
12VDC de Sensor van microgolfhighbay het Verduisteren Functie voor het Licht van UFOhighbay
| Kleur: | Wit of zwart |
|---|---|
| Kracht: | 12VDC |
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| Programmeren: | Afstandsbediening |
| Verpakking Details: | Ingepakt die in Bellenzak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepakt |
OP VAN de Opsporingssensor 22*20*6mm van de Controlegelijkstroom Motie Naakte Raad
| Compacte Grootte: | 20 x 22 x 6 mm |
|---|---|
| Verbinding: | Drie posities steken uitgang |
| Output: | 5V PWM |
| Montagehoogte: | ≤ 4 m (plafondmontage) |
| Opsporingshoek: | 360° ((plafond gemonteerd),150° ((wand gemonteerd) |
Het waterdichte Kleine van de de Sensorlange afstand van de Microgolfbeweging Innovatieve Ontwerp
| Werkend voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Omschakelingscapaciteit: | Max.3.0A@120Vac, Max.2.0A@277Vac |
| Greeptijd: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Reservemacht: | <1w> |

