-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
IP20 6m het Hoge Licht van de Microgolfsensor van Capaciteit van de Sensor de Maximum 400W Omschakeling
| Werkspanning: | 220-240 VAC 50/60 Hz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.6m |
| Functie: | Aan/uit |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor kabel van 1,5 mm2 |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
4 ONDERDOMPELING van Schakelaarsensor 4 Pluggable de Klem Eind Gemakkelijke Installatie van Pool
| Inlaatspanning: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Greeptijd: | 5s/1min/3min/10min |
| Grootte: | 76.9*39.9*27.7mm |
6 ONDERDOMPELINGSschakelaar AC240V van Schakelaarsensor voor Downlight
| Type verbinding: | Rood, Zwart, Geel. |
|---|---|
| Besturingsmodus: | Aan/uit |
| Motieopsporing: | 0.5~1.5m/s |
| Schakelcapaciteit: | Max.400W ((Bestuursinrichting); Max.800W ((Brandlamp) |
| Certificaat: | ROHS-CE |
220 - 240VAC van de Classificatie van de Schakelaarsensor IP20 voor Comité Licht/Plafondlicht
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Opsporingsgebied: | 10%/50%/75%/100% |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafond gemonteerd),Max.3m ((wand gemonteerd) |
| Certificaat: | CE TUV RED |
De Afstandsbediening IP 20 van HD01R HD02R van Schakelaarsensor
| Certificaat: | RED RoHS CE SAA TUV |
|---|---|
| Opsporingshoek: | ≤ 150° ((zonder glas) |
| Montagehoogte: | Plafondmontage van 3,5 m of minder |
| Besturingsmodus: | Aan/uit |
| Schakelcapaciteit: | 300W ((impedantiebelasting),100W ((capaciteitsbelasting) |
5.8GHz van de de Inbezitnemingssensor van microgolfdimmable de Witte Lineaire Verschijning
| Inlaatspanning: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | Minder dan of gelijk aan 1w |
| Grootte: | 162.6*32.4*31.3mm |
| Garantie: | 5 jaar |
| Werktemperatuur: | -20°C~+55°C |
Maak de Veiligheidssensoren 120 van de Ontwerpmicrogolf los - 277V door Ver Controlemechanisme wordt gecontroleerd dat
| Werkend Voltage: | 120-277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Opzettende hoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Functie: | ON/OFF |
| Interfaces: | 4-pool pluggable klemterminal (L, N, N, L) voor 1.5mm2-kabel |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
Compact Licht van Sensorstraal 9,84 - 19.68ft Opgezette het Plafond van de Opsporingswaaier
| Werkspanning: | 120VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Stand-by-vermogen: | < 0,5 mW |
| Montagehoogte: | 2.5-5m/8.2-16.4ft (plafond gemonteerd) |
Rod Antenna On Off Switch-Witte Kleur Shell van het Sensor220-240vac de Werkende Voltage
| Inlaatspanning: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Greeptijd: | 5S/1min/5min/10min |
| Grootte: | 76.9*39.9*27.7mm |
IP20 losgemaakte DALI Multi Sensor On Off-Schakelaar de Tijd van het 50000 Urenleven
| Werkspanning: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Controlemethode: | Aan/uit / 1-10V Dimming |
| Certificaat: | CE |
| IP-classificatie: | IP20 |
| Montagehoogte: | Max.6m |

