-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
12VDC Zhaga 18 Sensor die van de Vergaarbak de Standaardmicrogolf Highbay-Gebruik verduisteren
| Kleur: | Wit of zwart |
|---|---|
| Installatie: | Zhaga 18 Vergaarbak |
| Stroominvoer: | 12VDC |
| Programmeren: | HD05R afstandsbediening |
| Verpakking Details: | Ingepakt in Individueel die vakje, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt i |
Muur Opgezet van van de de Microgolfbeweging van de Schakelaarsensor de Detectorshoog rendement
| Werkend Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Omschakelingscapaciteit: | Max.3.0A@120Vac, Max.2.0A@277Vac |
| Greeptijd: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
50 60Hz van Automatische Geschikte Lichte de Detectorsensor van de Schakelaarsensor
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max.400W ((Bestuursinrichting) Max.800W ((Branderlamp) |
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Opsporingsgebied: | 10%/50%/75%/100% |
| Greeptijd: | 5s/90s/5min/15min |
HD402V 1 de Detector Gemakkelijke Installatie van de Microgolfmotie voor Pakhuis
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/20%/30%/50% |
|---|---|
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Stand-by-vermogen: | < 1W |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+55°C |
het het Niveauplafond van Bi van 16W Dimmable zet de Veiligheidsverrichting op van de Motiedetector
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Invoerstroom: | 0.3A Max. |
| Invoervermogen: | 16W |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
Verduisterende de Bewegingssensor IP 20 van de Functie5v PWM Dimmable Microgolf
| Opzettende hoogte: | Max.15m/49.2ft |
|---|---|
| Detectiebereik: | Max.14M/45.92ft |
| Output: | 5V PWM/5V TTL |
| Reserveperiode: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| Installatie: | Geïnstalleerde binnenlampen |
IP65 de Inbezitnemingssensor van Dimmable van de UFO Hoge Baai automatisch OP/VAN Functie
| Schakelcapaciteit: | Max.3.0A@120Vac,50/60Hz;max.2.0A@277Vac,50/60Hz |
|---|---|
| Installatie: | 4 verschillende ontwerpen voor verschillende toepassingen |
| Werkspanning: | 120-277VAC,50Hz/60Hz; 120-240VAC,50Hz/60Hz |
| Beheerswijze: | Dimmen controle |
| Certificaat: | UL FCC CE TUV RED SAA |
de Controle van 120V 277V BLE PIR Sensor APP met UL-FCC Certificatie
| soorten: | 4 verschillende soorten voor verschillende toepassingen |
|---|---|
| Kleur: | Wit en zwart |
| Spanning: | 120-270V |
| Certificaat: | UL FCC |
| Voordelen: | Bluetooth-netwerk, APP-groeperingsbesturing |
Van de Bewegingsdetectors van de hoge Frequentieip20 Microgolf Flexibel de Opsporingsgebied
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.2.5-4m/8.2-13.12ft |
|---|---|
| Detectiebereik: | Max.12m/39.36ft |
| Stand-by-vermogen: | < 0,5 W (standby), < 1 W (operatie) |
| Werkende Stroom: | 1A (maximaal) |
| IP-classificatie: | IP20 |
De Classificatie van de de Bewegingsdetector IP20 van de Dimmable120vac 277VAC Microgolf
| Detectiegebied: | 10%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |

