-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Van de Microgolfpir sensor van Rod Antenna 120VAC 277VAC Ce Gediplomeerde RoHS
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/20%/30%/50%c |
|---|---|
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Stand-by-vermogen: | < 1W |
| IP-classificatie: | IP20 |
Input van 120V 277VAC maakte Binnenpir sensor for linear light los
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Invoer: | 120-277VAC |
| Sensor: | Pir-sensor |
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| Verpakking Details: | Ingepakt die in Bellenzak, met Document Vlakte wordt versterkt, dan met Buitenkarton wordt ingepakt |
van de Inputpir motion sensor high bay van 120V 277VAC de Detector van de het Gebruiksbeweging
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Invoer: | 120-277VAC |
| Functie: | 0-10V het verduisteren |
| Programmeren: | Afstandsbediening |
| Naam van de producten: | pir motiedetector |
De Bewegingssensor Dimmable Pir Sensor For Triproof Light van hoge Machtsdimmable
| Productnaam: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Opsporingsgebied: | 10%/50%/75%/100% |
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/20%/30%/50% |
Verduisterend door 1-10V Microgolfbeweging Sensor120-277vac In werking gestelde 5.8GHz Frequentie
| Naam van het product: | Microwavebewegingssensor |
|---|---|
| Microwave-energie: | < 1W |
| Controle: | Afstembaar met 1-10V |
| Werkspanning: | 120-240VAC 50/60Hz |
| Garantie: | 5 jaar |
Microgolf IP20 DALI Motion Sensor Operating Voltage 120V 277VAC
| Werkspanning: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max.3.0A@120Vac,50/60Hz; max.2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Controlemethode: | Aan/uit / 1-10V Dimming |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Certificaat: | CE |
Unieke Microgolfbewegingssensor VAN Sensor van de Controle de Externe Microgolf
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 4-polige aansluitbare klemterminal ((L,N,N,L) voor 0,75-1,5 mm 2-kabel |
| Stand-by-vermogen: | ≤1W |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
De slimme Sensor 120-277V AC van de Microgolfbeweging stelde 50 60Hz-Frequentie in werking
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Stand-by-vermogen: | ≤1W |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafond gemonteerd),Max.3m ((wand gemonteerd) |
| Detectiebereik: | Max.14m ((plafond gemonteerd),Max.10m ((wand gemonteerd) |
Slimme de Bewegingssensor 120~277VAC van de Controlemicrogolf voor het Losgemaakte Ontwerp van Tripoorf Licht
| Functie: | Dimmablebestuurder Sensor |
|---|---|
| Controle: | ONDERDOMPELINGSschakelaars |
| Ontwerp: | losgemaakt ontwerp |
| Inputvoltage: | 120~277VAC 50/60Hz |
| Garantie: | Normaal 3 jaar, zou 5 jaar kunnen zijn |
Voor van de de Microgolfbeweging van Tripoorf Licht Losgemaakt Ontwerp 120~240 ~277VAC Sensor
| Inlaatspanning: | 120 ~ 240 ~ 277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Controle: | Instelling van de afstandsbediening |
| Ontwerp: | Afzonderlijk ontwerp |
| Leegladspanning: | ≤ 70 V gelijkstroom |
| Vermogensfactor: | ≥0.9 |

