-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Op van Compacte de Sensor5.8ghz Frequentie van de Microgolfbeweging voor Plafondlicht
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Ontwerp: | Compact ontwerp |
| Grootte: | 80.2X36.6X23mm |
| Certificaat: | cULus, FCC |
Verduisterende de Opsporingswaaier van Functiepir microwave motion sensor long
| Greeptijd: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | < 1W |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| IP-classificatie: | IP20 |
De binnen van de de Sensorafstandsbediening van de Microgolfbeweging Microgolf Pir Detector
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac; max.2.0A@277Vac |
| Functie: | Afstandsbediening |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.4.5m |
Het Plaatsen van PIR Motion Sensor Remote Control van de HOOFDbestuurders57w Microgolf
| Opsporingsgebied: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/Disable |
| IP Classificatie: | IP 20 |
| Leeg ladingsvoltage: | ≤63V gelijkstroom |
| machtsfactor: | ≥0.9 |
de Controle van 120V 277V BLE PIR Sensor APP met UL-FCC Certificatie
| soorten: | 4 verschillende soorten voor verschillende toepassingen |
|---|---|
| Kleur: | Wit en zwart |
| Spanning: | 120-270V |
| Certificaat: | UL FCC |
| Voordelen: | Bluetooth-netwerk, APP-groeperingsbesturing |
De Sensor120-240-277vac 36W Losgemaakt Ontwerp van de microgolfbeweging voor Tripoorf-Licht
| Inlaatspanning: | 120 ~ 240 ~ 277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | TUV RED CE |
| Invoervermogen: | Maximaal 40 W |
| Functie: | Afstembare bestuurdersensor |
| Garantie: | Normaal gesproken drie jaar, misschien vijf jaar. |
Op van van de de Bewegingssensor van de Functiemicrogolf het Compacte Ontwerp voor Plafondlicht
| Werkend voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Omschakelingscapaciteit: | Max.3.0A@120Vac, Max.2.0A@277Vac |
| Greeptijd: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Reservemacht: | <1w> |
De witte Bewegingssensor van de Dekkings Openluchtmicrogolf met 150° Opsporingshoek
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Microgolffrequentie: | 5.8 GHz ± 75 MHz |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
| Grootte: | 80.2*36.6*23 mm |
De Sensor120-277vac In werking gestelde 5.8GHz Frequentie van de microgolfbeweging voor Triproof-Licht
| Detective lengte: | 15 m hoogte/ 49 ft |
|---|---|
| Toepassing: | triproof / batten licht |
| Levensduur: | 50,000 uur |
| Controle: | DIP-schakelaars of afstandsbediening |
| Greeptijd: | 5s/30s/1min/10min |
Het waterdichte Kleine van de de Sensorlange afstand van de Microgolfbeweging Innovatieve Ontwerp
| Werkend voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Omschakelingscapaciteit: | Max.3.0A@120Vac, Max.2.0A@277Vac |
| Greeptijd: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Reservemacht: | <1w> |

