-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Brede Voltage Hoge Baai PIR Sensor IP66 met Dimmable-Functie
| Kleur: | wit |
|---|---|
| IP: | 20 |
| Functie: | Dimmable |
| Controle: | Bluetooth en Ver |
| Garantie: | 3 jaar |
De gemakkelijke Hoek van de de Bewegingssensor Flexibele Opsporing van Installatiedimmable
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | <1,5 W |
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
5.8GHz de Detectorsensor Dimmable van de microgolfmotie voor Binnenstadion
| Functie: | Master-slave groeperingsfunctie |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Montagehoogte: | Max.12m/39.36ft ((plafond gemonteerd) |
| Afstand van detectie: | De diameter is maximaal 14m/45.92ft. |
| Werkspanning: | 120~277VAC 50/60Hz |
Plafond van de de Baaibewegingssensor van het Triproofufo het Hoge Opgezet voor Verlichtingscontrole
| Schakelcapaciteit: | Max.3.0A@120Vac,50/60Hz;max.2.0A@277Vac,50/60Hz |
|---|---|
| Installatie: | 4 verschillende ontwerpen voor verschillende toepassingen |
| Werkspanning: | 120-277VAC,50Hz/60Hz |
| Functie: | ON/OFF, kan dimmen |
| Certificaat: | CE UL FCC RED |
120-277 van de de Microgolfschakelaar van V AC van de de Inbezitnemingssensor de Commerciële Hoge Gevoeligheid
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Stand-by-vermogen: | ≤1W |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
Binnen Lichte de Bewegingssensor LEIDENE van Microgolfdimmable Lineaire Highbay voor Oppervlaktesteun
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz OF 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| Functie: | ON/OFF-functie, dimming van 1 tot 10 V en afstandsbediening |
| Garantie: | 5 jaar |
| Kleur: | Wit en zwart ((versie B alleen zwart) |
Binnenplafond Opgezette Dimmable-Bewegingssensor 50 het Compacte Ontwerp van 60Hz
| Naam van het product: | Mikrogolfmissiesensor |
|---|---|
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Interfaces: | 6-polige aansluitbare klemterminal (L,N,N,L??, 1-10v + 1-10v) voor 0,75-1,5 mm2 kabel |
| Montagehoogte: | Max.15m ((plafond gemonteerd) |
UL FCC van de de Controleschakelaar van de Goedkeuringsverlichting Drempel van het de Bewegingssensor de Facultatieve Daglicht
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac, max.2.0A@277Vac |
| Opsporingsgebied: | 10%/50%/75%/100% |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
ONDERDOMPELINGSschakelaar het Plaatsen de Bewegingssensor van Controledimmable Hoge Frequentie 5.8GHz
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Detectiegebied: | 10%/50%/75%/100% |
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/20%/30%/50% |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Levensduur: | 50000 uur |
IP65 het Ontdekken van Bluetooth PIR Motion Sensor Intelligent Movement
| Werkspanning: | 120-240VAC 50/60Hz; 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | ≤1.5w |
| Montagehoogte: | Max.15m/49.2ft |
| Detectiebereik: | Max.16M/52.48ft |
| Werktemperatuur: | -35°C ~ +55°C |

