-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Het losgemaakte de Bewegingssensorafstandsbediening van de Microgolf Hoge Baai Plaatsen
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max.3.0A@120Vac,50/60Hz; max.2.0A@277Vac,50/60Hz |
| Montagehoogte: | 8-15m / 26.25-49.2ft |
| Werktemperatuur: | -30°C~+70°C |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
het Voltage van de de Bewegingssensor120-277vac Input van 1-10V Dimmable Rod Antenna Easy Installation
| Inlaatspanning: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Stand-by-vermogen: | Minder dan of gelijk aan 1w |
| Grootte: | 162.6*32.4*36.1mm |
| Garantie: | 5 jaar |
| Werktemperatuur: | -20°C~+55°C |
IP65 de Inbezitnemingssensor van Dimmable van de UFO Hoge Baai automatisch OP/VAN Functie
| Schakelcapaciteit: | Max.3.0A@120Vac,50/60Hz;max.2.0A@277Vac,50/60Hz |
|---|---|
| Installatie: | 4 verschillende ontwerpen voor verschillende toepassingen |
| Werkspanning: | 120-277VAC,50Hz/60Hz; 120-240VAC,50Hz/60Hz |
| Beheerswijze: | Dimmen controle |
| Certificaat: | UL FCC CE TUV RED SAA |
5.8GHz de Inbezitnemingssensor van hoge Frequentiedimmable voor UFO het LEIDENE Licht van Highbay
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.15m/49.2ft |
| Detectiebereik: | Max.ø16m/52.48ft |
| Apperancekleur: | Wit of zwart |
| Werkspanning: | 120-277Vac, 50/60Hz |
De Schakelaar Lineaire Bewegingssensor van de Dimmable12w 25W ONDERDOMPELING met Rod Antenna
| Verschijning: | Magerder ontwerp met staafantenne |
|---|---|
| Grootte: | 260.2*30.3*36mm |
| Functie: | Schemer/Dawn sensor en dimmable |
| Output LEIDEN voltage: | 30V-54V GELIJKSTROOM |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
HD402V 1 de Detector Gemakkelijke Installatie van de Microgolfmotie voor Pakhuis
| Reserve verduisterend niveau: | 10%/20%/30%/50% |
|---|---|
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Stand-by-vermogen: | < 1W |
| Opsporingshoek: | 30°-150° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+55°C |
15M Highbay Installation Dimmable Bewegingssensortuv de RODE Certificatie van Ce
| Detective lengte: | Hoogte 15 m |
|---|---|
| Toepassing: | Triproof en plafondlamp |
| Garantie: | 5 jaar |
| Controle: | Afstembaar met 1-10V |
| Werkspanning: | 120-240VAC 50/60Hz |
Kleine Bewegingsdetectors voor Verlichtingscontrole, Binnenlandse Motiedetector
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
| Stand-by-vermogen: | <1,5 W |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Werktemperatuur: | -20°C~+55°C |

