-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Microgolf 8 van de input10v 15V gelijkstroom Bewegingssensor de Controle van de ONDERDOMPELINGSschakelaar
| Invoer: | 10-15VDC |
|---|---|
| Controle: | 8 DIP-schakelaarbesturing |
| Certificering: | CE RoHS |
| Model: | HD04V 2 |
| Stand-by-vermogen: | 0.5W |
Van de de Aanwezigheidsdetector van de hoge Precisiemicrogolf van de de Microgolfradar de Actieve Bewegingssensor
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max.400W ((Bestuursinrichting) Max.800W ((Branderlamp) |
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafond gemonteerd);Max.3m ((wand gemonteerd) |
| Detectiebereik: | Max.o14m ((plafond gemonteerd);Max.10m ((wand gemonteerd) |
Muur Opgezet van van de de Microgolfbeweging van de Schakelaarsensor de Detectorshoog rendement
| Werkend Voltage: | 120~277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Omschakelingscapaciteit: | Max.3.0A@120Vac, Max.2.0A@277Vac |
| Greeptijd: | 5S/1Min/5Min/10Min |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/50Lux/Disable |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
Detector Gemakkelijke Installatie de HOOFD van Constant Current Driver Interior Motion
| Werktemperatuur: | -20°C tot 50°C Tc: 85°C |
|---|---|
| Detectiebereik: | Max.ø14m/45.92ft |
| Uitgangs-LED-vermogen: | 23 tot en met 36 W |
| Garantie: | 3 jaar |
| Controle: | Instelling van de afstandsbediening |
Compacte van de de Schakelaarinbezitneming van de Ontwerpmicrogolf van de de Sensorafstandsbediening Hoge Gevoelig
| Naam van het product: | Mikrogolfmissiesensor |
|---|---|
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafondmontage);Max.3m ((wandmontage) |
| Detectiebereik: | Max.ø12m ((plafondmontage);Max.10m ((wandmontage) |
| IP-classificatie: | IP20 |
IP20 de Bewegingssensor van Dimmable van de daglichtmicrogolf met van Functie
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Detectiegebied: | 10%/50%/75%/100% |
| Greeptijd: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
| Montagehoogte: | Max.6m ((plafond gemonteerd) Max.3m ((wand gemonteerd) |
10 - 15 Voltgelijkstroom Bewegingssensor Dubbele PD voor Tri - Bewijs en Highbay-Licht
| Montagehoogte: | Max.15m/49.2ft |
|---|---|
| Apperancekleur: | Wit of zwart |
| Toepassing: | Tri-bewijslicht/het licht van Battenlight/UFO Highbay |
| Afstand van detectie: | De diameter is maximaal 14m/45.92ft. |
| IP-classificatie: | IP 65 |
Kleine Bewegingsdetectors voor Verlichtingscontrole, Binnenlandse Motiedetector
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
| Stand-by-vermogen: | <1,5 W |
| Microwave-energie: | < 0,3 mW |
| Werktemperatuur: | -20°C~+55°C |
Bestuurder van de de Schakelaar de Vlakantenne van de microgolf28w Dimmable Bewegingssensor
| Input Votage: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Grootte: | 114 mm*47,2 mm*29 mm |
| Vermogensfactor: | Groter dan 0.9 |
| Efficiëntie: | 85% (maximaal) |
| Uitgangs-LED-stroom: | 0.45A/0.55A/0.60A/0.70A |
400W 5.8GHz van de Groottetuv van de Schakelaarsensor Compact Gediplomeerd Ce RODE SAA
| Inlaatspanning: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | TUV CE RED SAA |
| Max. laden: | 400 W (LED-licht) |
| Functie: | Aan/uit sensor |
| Garantie: | 5 jaar |

