-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Rod Antenna On Off Switch-Witte Kleur Shell van het Sensor220-240vac de Werkende Voltage
| Inlaatspanning: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | CE SAA RoHS RED TUV |
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Greeptijd: | 5S/1min/5min/10min |
| Grootte: | 76.9*39.9*27.7mm |
de Sensor van de de Microgolfinbezitneming van 220V 240V AC met de Goedkeuring van Ce SAA RoHS
| Inlaatspanning: | 220~240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Certificaat: | CE SAA RoHS |
| Max. laden: | 400 W (LED-licht) |
| Functie: | Aan/uit sensor |
| Grootte: | 125.8*32*36.4 mm |
5.8GHz de Inbezitnemingssensor van hoge Frequentiedimmable voor UFO het LEIDENE Licht van Highbay
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.15m/49.2ft |
| Detectiebereik: | Max.ø16m/52.48ft |
| Apperancekleur: | Wit of zwart |
| Werkspanning: | 120-277Vac, 50/60Hz |
FCC UL de Verduisterende Detector van de Microgolfaanwezigheid voor Tribewijslicht
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.15m/49.2ft |
| Detectiebereik: | Max.ø16m/52.48ft |
| Apperancekleur: | Wit of zwart |
| Werkspanning: | 347-480VAC, 50/60Hz |
IP20 de Sensor 220-240VAC van de ONDERDOMPELINGSschakelaar voor het Comité van het Plafond tri-Bewijs Lichten in werking dat wordt gesteld dat
| Ontwerp: | Kolomantenne |
|---|---|
| Productnaam: | microgolfbewegingssensor |
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
De binnen van de de Sensorafstandsbediening van de Microgolfbeweging Microgolf Pir Detector
| Werkspanning: | 120 ~ 277 VAC 50/60Hz |
|---|---|
| Schakelcapaciteit: | Max, ik ben er klaar voor.3.0A@120Vac; max.2.0A@277Vac |
| Functie: | Afstandsbediening |
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz±75MHz |
| Montagehoogte: | Max, ik ben er klaar voor.4.5m |
Opzettende Hoogte Maximum 15m 49.2ft van de hoogspannings347v 480V AC UL Sensor
| Microgolffrequentie: | 5.8GHz ± 75MHz |
|---|---|
| Opzettende hoogte: | Max.15m/49.2ft |
| Opsporingswaaier: | Max.ø16m/52.48ft |
| Apperancekleur: | wit of zwarte |
| Werkend Voltage: | 347-480VAC, 50/60Hz |
150° opsporingshoek van Sensor van de het Plafondbeweging van de Schakelaarsensor de Muur Opgezette
| Productnaam: | Mikrogolfmissiesensor |
|---|---|
| Werkspanning: | 220~240 VAC 50/60Hz |
| Schakelcapaciteit: | max.100w |
| Stand-by-vermogen: | ≤0.5w |
| Opsporingsgebied: | 50%/100% |
Van het de Detector ultra Slanke Ontwerp van de Dimmable het Binnenmotie Regelbare Gebied
| Functie: | Afstembare magnetron |
|---|---|
| Toepassing: | drievoudig licht |
| Ontwerp: | slim ontwerp |
| Dimming: | Dimming met 1-10V |
| Greeptijd: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
van van hoofd 20V 60VDC de Sensor van de de Verlichtingsinbezitneming Bestuurderssensor microwave 1mW
| Werkende Stroom: | 1A (maximaal) |
|---|---|
| Microwave-energie: | <1mw> |
| Werkspanning: | 20-60Vdc |
| Functie: | Het verduisteren functie |
| Controle: | Afstandsbediening |

