-
microgolfbewegingssensor
-
BLE-Bewegingssensor
-
PIR-bewegingssensor
-
dimmable bewegingssensor
-
Bewegingssensor VAN Schakelaar
-
UL van de hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UL sensor
-
Gelijkstroom-bewegingssensor
-
DALI-bewegingssensor
-
IC-Sensor
-
De Sensor van het fotoceldaglicht
-
Bewegingssensorbestuurder
-
Universele Smart Remotecontrole
-
Ce-van de Hoofd versienoodsituatie Bestuurder
-
UFObestuurder
-
ClemensUw producten worden gebruikt in industriële heropfrissingsprojecten hier in de uitstekende reputatie van Europa en van enjyo. -
TamasWij gebruiken sommige van uw producten en zij zijn uitstekend! -
AngeloUw ht18v-I werkt volkomen voor mijn project.
Detector van de de Output de Binnenlandse Motie van 30V 48VDC voor Lineair Latlicht
| LED-driver: | 23-36W Uitgang |
|---|---|
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Functie: | Afstembare LED-driver en -sensor |
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Levensduur: | 50000 uur |
Tri - Bewijs Lichte HOOFDbestuurder Sensor Movement Detectors voor Verlichtingscontrole
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Functie: | LED-afstembare bestuurdersensor |
| Detectiebereik: | Max.ø14m/45.92ft |
| Leegladspanning: | ≤ 63 V gelijkstroom |
| Daglichtdrempel: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/uitgeschakeld |
De Afstandsbediening van HOOFDbestuurdersdimmable motion sensor voor Tri - Bewijs Lichte Inrichting
| Detectiegebied: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| Greeptijd: | 5s/30s/1min/3mib/5min/10min/20min/30min |
| Leegladspanning: | ≤ 70 V gelijkstroom |
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz |
| IP-classificatie: | IP 20 |
220-240V AC stelde Hoge Frequentie5.8ghz HOOFDbestuurder Sensor in werking
| Opzettende hoogte: | Max.6m/19.68ft |
|---|---|
| Productnaam: | microgolfbewegingssensor |
| Detectiebereik: | Max.ø14m/45.92ft |
| Goedkeuring: | HET ROOD VAN CE TUV |
| Installatie: | Geïnstalleerde binnenlampen |
Geïsoleerde Oplossings36w HOOFDdieBestuurder Sensor 220-240VAC met Batterijpak in werking wordt gesteld
| Naam van het product: | microgolfbewegingssensor |
|---|---|
| Functie: | Afstembare LED-driversensor |
| Montagehoogte: | Max.6m/19.68ft |
| Inlaatspanning: | 120~240VAC 50/60Hz |
| Levensduur: | 50000 uur |

